Feisbukas pasirašė daugiau nei 50 milijonų dolerių vertės sutartis su beveik 140 video turinio kūrėjų, įsipareigojusių daryti tiesiogines transliacijas. Šiame sąraše – tiek didžiausios pasaulyje žiniasklaidos priemonės, tiek pasaulinio garso įžymybės, praneša „The Wall Street Journal”.

Feisbukas skaičiuoja, kad tiesioginės transliacijos kas mėnesį pritraukia 1 650 milijonų lankytojų. Jas, sudarę sutartis su feisbuku, kuria CNN, „New York Times”, „Mashable”, „The Huffington Post” ir daugybė kitų žiniasklaidos priemonių, o tarp šia galimybe pasinaudojusių įžymybių jau yra kulinarinių laidų žvaigždė Gordonas Ramsay, aktorius Kevinas Hartas, alternatyvios medicinos propaguotojas Deepak Chopra, futbolininkas Russellas Wilsonas.

Iš visų sudarytų sutarčių 17 yra įkainotos daugiau nei milijonu dolerių. Pati brangiausia 3,05 milijonų dolerių sutartis sudaryta su „BuzzFeed” įsipareigosiu daryti tiesiogines transliacijas per feisbuką metus nuo šių metų kovo.

Feisbuko įkūrėjas Markas Zuckerbergas tiki, kad tiesioginės transliacijos ateityje sulauks dar daugiau dėmesio ir didesnio vartotojų įsitraukimo, todėl planuoja ir toliau stiprinti šią socialinio tinklo funkciją.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją