„Twitter” vartotojams gerai pažįstamas jausmas, kai tenka gerai pasukti galvą, kaip sutrumpinti vieną ar kitą žodį, kad praneštum norimą žinutę ir tilptum į 140 simbolių. Nors „Twitter” neatsisako žinučių apimties ribojimo, bet praneša įvedanti daug palengvinimų, padėsiančių sutaupyti simbolių.

Pernai bendrovė pristatė funkciją „Retweet”, leidžiančią papildomai gauti 116 simbolių, o dabar stengiasi vartotojams pasiūlyti dar daugiau būdų kaip taupyti simbolius ir pasakyti viską, ką norite. Štai kas nuo šiol keičiasi rašant „Twitter” žinutes:

- Atsakant žmogui ir nurodant kreipinį, vardo, ar keliu vardų, kai rašote grupei, simboliai nebebus įskaičiuojami į žinutės tekstą;

- Prie žinutės prikabinami priedai, kaip nuotraukos, GIF, nuorodos į video ar apklausas taip pat nebebus įskaičiuojami kaip teksto dalis;

- Norėdami, kad jūsų įrašas pasiektų visus sekėjus, galėsite žinutę tiesiog pradėti savo vardu ir ji bus jiems visiems parodyta, taigi neturėsite nurodyti visų, į kuriuos kreipiatės, ir vėl sutaupysite simbolių.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją