Lietuvos naujienų portalo 15min ir naujienų agentūros BNS vadovas Tomas Balžekas paliko šias pareigas.

Įmones valdančios „Eesti Meedia“ bendrovės vadovo Sveno Nuutmanno teigimu, T. Balžekas grupę palieka abipusiu sutarimu.

„T. Balžeko pasitraukimo priežastis – akcininko ir direktoriaus vizijų dėl Lietuvos žiniasklaidos įmonių plėtros strategijos išsiskyrimas“, – pranešime spaudai teigė S. Nuutmanas.

Eesti Meedia“ generalinis direktorius padėkojo T. Balžekui už atliktą darbą.

„T. Balžekas atliko puikų darbą sukurdamas vieną iš pirmaujančių Lietuvos žiniasklaidos įmonių“, – sakė S. Nuutmannas.

„Eesti Meedia“ netrukus pradės naujo vadovo paieškas. Iki tol portalui 15min ir naujienų agentūrai BNS vadovaus Justinas Šimkus, taip pat vadovaujantis „Eesti Meedia“ skelbimų portalų verslui Lietuvoje.

15min T. Balžekas vadovavo nuo 2005 m.

Antradienio vakarą 15min akcininkai išplatino pranešimą, kuriame teigiama, kad T. Balžeko pasitraukimas iš portalo 15min ir naujienų agentūros BNS Lietuva direktoriaus posto nepakeis šių bendrovių krypties, sako savininkas.

AS Eesti Meedia generalinis direktorius Svenas Nuutmann sakė, kad kartas nuo karto neišvengiamai kyla nesutarimų dėl plėtros strategijos tarp akcininkų ir vadovų, kurių darbas iki šiol apskritai buvo pagirtinas.

„Būtent taip nutiko ir su Tomu Balžeku, kurio iki šiol atliktą darbą labai vertiname, bet jo vizija dėl ateities nesutapo su AS Eesti Meedia požiūriu", - sakė S. Nuutmannas.

Sven Nuutmann
Sven Nuutmann
© DELFI

Jis sakė, kad Eesti Meedia nori apjungti verslo Lietuvoje pagalbines veiklas labiau negu buvo iki šiol, kad taptų veiksmingesnė kaip grupė. Kita vertus, žiniasklaidos bendrovių redakcijos toliau veiks nepriklausomai, kaip ir dabar, o visi esami prekiniai ženklai bus išsaugoti.

AS Eesti Meedia generalinis direktorius pabrėžė, kad pirminės įmonės vizija – toliau stiprinti portalo 15min ir BNS Lietuva padėtį Lietuvos žiniasklaidos rinkoje, vystyti tiriamąją ir laisvąją žurnalistiką, o bendrovių darbuotojams nėra jokios priežasties jaustis nesaugiems.

"Abiejų bendrovių kolektyvai atliko gerą darbą vystydami kompanijas, ir AS Eesti Meedia visiškai pasiryžusi toliau eiti šiuo keliu“, - sakė S.Nuutmannas.

AS Eesti Meedia netrukus pradės ieškoti naujo direktoriaus. Iki tol portalui 15min ir naujienų agentūrai BNS Lietuva vadovaus Justinas Šimkus, AS Eesti Meedia priklausančio skelbimų verslo Lietuvoje direktorius.

Primename, kad vasario 10 d. buvo skelbta, kad 15min portalą valdanti „Eesti Meedia“ jungia savo verslus Estijoje. Tuomet pranešta apie žiniasklaidos grupei priklausančių televizijos, radijo bei laikraščio ir portalo atleidžiamus vadovus.

Lietuvoje „Eesti Meedia“ iš žiniasklaidos kanalų valdo 15min ir BNS naujienų agentūrą.

Taip pat estiško kapitalo bendrovė valdė žurnalų grupę „Žurnalų leidybos grupė“. Vėliau ji buvo perduota Olandijoje įregistruotam fondui, kurio galutinis naudos gavėjas nėra žinomas.

www.DELFI.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją