Socialinis tinklas „Snapchat“ šioms Kalėdoms paruošė ne tik specialius šventinius vaizdo filtrus, bet ir specialų žaidimą, kuriame galima tapti elfais ir padėti Kalėdų Seneliui tiesiog sukiojant galvą.

Šiam žaidimui reikalinga nauja sukurta programėlė „Santa`s Helper“. Ja naudojantis kamera nufotografuoja jūsų veidą, uždeda jį ant elfo kūno, ir tuomet sukiojant galvą galima čiuožti nuo snieguotų kalnų, rinkti dovanas ir kalėdines dekoracijas, tik šokinėjant reikia išsisukti nuo pakeliui tykančių triušių.

Tai – ne pirmas „Snapchat“ bandymas eksperimentuoti su žaidimais. Spalį šis socialinis tinklas pristatė žaidimą, kuriame galva taip pat galima mėginti atmušinėti virtualų kamuolį, o šio mėnesio pradžioje buvo pristatytas filtras, kuris iš veido nuotraukos padaro žaidimą-dėlionę. Portalo „Mashable“ žiniomis, kompanija „Snap“ intensyviai ieško darbuotojų, kurie turėtų darbo su 3D dizainu, animacijos, modeliavimo patirties, tad galima spėti, kad tai bus kryptis, kuria kitais metais eis šis socialinis tinklas.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją