Pagrindinio naujienų portalo DELFI skaitytojai, pasidalinę savo pastebėtomis naujienomis mobiliajame DELFI, kas savaitę galės laimėti telefonus „iPhone X“ arba „Samsung Galaxy S9+“.

„Mes visi kasdien tampame įvairių įvykių liudininkais ir savo naujienomis, įspūdžiais dalijamės su draugais, artimaisiais ar kolegomis. Tačiau dažnai tai gali būti naujiena, įdomi ne tik Jūsų miestui. Pasidalinkite ja su mumis, o mes ją papasakosime visai Lietuvai“, – kviečia DELFI vyr. redaktorė Rasa Lukaitytė-Vnarauskienė.

Pranešk naujieną DELFI ir laimėk naujausią mobilųjį telefoną
© DELFI / Andrius Ufartas

DELFI skaitytojai apie savo užfiksuotus įvykius ir naujienas galės pranešti naudodamiesi mobiliąja DELFI versija arba DELFI mobiliąja programėle: skiltyje „atsiųsti naujieną“ bus galima įrašyti tekstą apie naujieną, įkelti nuotraukas ar vaizdo įrašus.

Kiekvieną savaitę iš visų, paskelbusių naujienas, DELFI redakcija išrinks du, kuriems atiteks po vieną telefoną „iPhone X“ arba „Samsung Galaxy S9+“. Iš viso bus išdalinti 6 naujausi mobilieji telefonai: po du laimėtojus bus paskelbiama gegužės 28, birželio 4 ir birželio 11 dienomis 15 val.

Interneto rinkos tyrimų bendrovės „Gemius“ duomenimis, balandį kiekvieną dieną naujienų portalą DELFI per mobiliuosius įrenginius vidutiniškai skaitė 450 604, „15min.lt“ – 372 612, „lrytas.lt“ – 288 945, „tv3.lt“ – 194 222 realių vartotojų.

DELFI mobiliąja programėle kasdien vidutiniškai naudojosi 58 163, „15min.lt“ – 38 320, „lrytas.lt“ – 10 542, „tv3.lt“ – 8 086 realūs vartotojai.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją