Socialinis tinklas „Pinterest“ ruošiasi įsijungti į konkurencinę kovą su „Facebook“, „Twitter“ ir „Youtube“ dėl video reklamų ir tikisi iš kitų išsiskirti pasiūlydamas daugiau veiksmų galimybių, neapsiribodamas įrašo peržiūromis, rašo portalas „Marketingweek“.

Reklamos užsakovams vis didesnę biudžetų dalį skiriant video reklamai, visi socialiniai tinklai nori atsiimti savo dalį. „Pinterest“ taip pat testuoja naujas video reklamos galimybes ir siūlo kiek kitokį jų veikimo principą nei kituose socialiniuose tinkluose. Jei, pavyzdžiui, feisbuke peržiūrėdami naujienų srautą matote begarses video reklamas (kol ant jų nepaspaudžiate), „Pinterest“ leis slinkti video reklamas pirmyn ir atgal, o paspaudus ant video atsidarys naujas puslapis, kuriame bus galima peržiūrėti turinį su garsu.

Prie vaizdo įrašo prekės ženklai galės pažymėti šešis „pinus“, su jame matomais produktais. Pavyzdžiui, prekės ženklai galės pasiūlyti prekes, naudingas įsirenginėjant miegamąjį, ar įgyvendinant bet kurią kitą idėją. „Pinterest“ teigia, kad jie sau kelia tikslą auginti ne peržiūrų skaičių, o pardavimus. Kol kas ši galimybė veikia tik JAV ir Jungtinės Karalystės rinkoje, bet jei ji pasirodys sėkminga, neabejotinai, netrukus bus pritaikyta ir plačiau.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją