Gegužę Lietuvoje bus pradėtas rodyti pirmasis specializuotas visą parą transliuojamas e-sporto kanalas „eSportsTV“. Transliacijos mūsų šalyje prasidės tuo pačiu metu kaip ir kitose šalyse.

Kanalas „eSportsTV“ yra kuriamas MTG grupei priklausančios bendrovės ESL. Kanalą visų pirma pradės rodyti skaitmeninė televizija „Viasat“. Planuojama, kad artimiausiu metu „eSportsTV“ bus pradėtas transliuoti ir kitose televizijos platformose.

„E-sportas populiarėja žaibiškai. Jau dabar skaičiuojama, kad yra per 2 mlrd. žaidėjų visame pasaulyje. Mūsų šalyje dar nėra pasaulinio lygio e-sporto žvaigždžių, tačiau žiūrint kokio populiarumo sulaukia Lietuvoje vykstantys e-sporto renginiai, pavyzdžiui, „Game on“, galima tikėtis, kad neužilgo Lietuvą garsins ne tik įprasti mums sportininkai, bet ir e-sporto profesionalai. E-sportą stebinčių sirgalių armija auga beprotiškais tempais, pasaulyje jų skaičiuojama apie 250 mln. ir neabejotina, kad „eSportsTV“ ras savo žiūrovą ir mūsų šalyje“, - teigia MTG korporatyvinės komunikacijos vadovas Lietuvoje Gediminas Galkauskas.

Pranešime žiniasklaidai rašoma, kad naujuoju TV kanalu kasmet planuojama rodyti daugiau negu 2000 valandų geriausių e-sporto renginių ir rungtynių su ryškiausiomis e-sporto žvaigždėmis ir komandomis. Taip pat bus rodomi reportažai iš visų pagrindinių e-sporto profesionalų lygų ir tarptautinių varžybų, renginių ir čempionatų, tokių kaip „ESL One“, „Intel® Extreme Masters“, „ESL Pro League“ ir „DreamHack“. Pastaroji kompanija, organizuoja didžiausius pasaulyje e-sporto renginius.

Jau dabar ESL ir „DreamHack“ kuriamas turinys peržiūrimas šimtus milijonų kartų tokiose interneto platformose kaip „Twitch“, „Azubu“, „Hitbox“ ir „Yahoo“.

MTG grupei Lietuvoje priklauso televizijos TV3, TV6, TV8, naujienų ir pramogų portalas tv3.lt, radijo stotis „Power Hit Radio“, televizija internete „TV3Play“, skaitmeninė televizija „Viasat“.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją