Nuo 2016 m. liepos 1 d. UAB „Tele-3“, valdanti televizijas TV3, TV6, TV8, interneto televiziją TV3Play bei naujienų ir pramogų portalą tv3.lt, keičia savo pavadinimą į UAB TV3.

Kanalą TELE3 1997 m. įsigijo tarptautinis žiniasklaidos koncernas MTG, kuriam Švedijoje taip pat priklauso kanalas pavadintas TV3. MTG pakeitė kanalo vardą Lietuvoje į TV3, tačiau iki šių dienų juridinis pavadinimas buvo „Tele-3“.

„Pakeitus juridinį pavadinimą į TV3 bus daugiau aiškumo ir atpažįstamumo. Neabejojame, kad taip TV3 ženklas bus tvaresnis ir vieningesnis“ – juridinio pavadinimo keitimo motyvus pasakoja UAB TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

TV3 buveinės adresas ir kiti duomenys, išskyrus įmonės juridinį pavadinimą, nesikeičia. Visi UAB „Tele-3“ vardu sudaryti sandoriai lieka galioti.

TV3 priklauso tarptautiniam žiniasklaidos koncernui MTG, kuris Lietuvoje valdo televizijas TV3, TV6, TV8, interneto televiziją TV3Play, naujienų ir pramogų portalą tv3.lt, radijo stotį „Power Hit Radio“, skaitmeninę televiziją „Viasat“.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją