Nuo šiandien keičiasi „Lietuvos ryto“ TV dažnis. Dabar jos programa bus transliuojama vietoj tinklą pakeitusios LRT TV. Žiūrovai, įjungę kanalą, kuriuo anksčiau rodyta LRT TV, dabar matys „Lietuvos ryto“ TV programą.

Anksčiau „Lietuvos ryto“ TV vienintelė iš nekoduotų televizijos programų buvo transliuojama Telecentro antruoju tinklu. Šis tinklas silpnesnis, turi mažiau siųstuvų už pirmąjį, kuriam priklauso visos kitos nemokamos programos.

„Lietuvos ryto“ televizijos iš viso negalėjo matyti Nida, blogai matė Jurbarke, Joniškyje, Molėtuose, Švėkšnoje, Švenčionyse, Lazdijuose. Surasti ją buvo sunku, ypač tiems, kurie neturi kabelinės ar palydovinės televizijos ir vaizdą gaudo lauko antenomis.Pirmasis tinklas turi aštuoniais siųstuvais daugiau ir aprėpia visą Lietuvą, tad visų šalies vietovių gyventojai galės matyti „Lietuvos ryto“ TV programą be papildomų pastangų.

„Dabar atsiduriame ne tik visiems žinomoje vietoje, kurioje buvo LRT, bet ir viename tinkle kartu su visais didžiaisiais televizijos kanalais. Anksčiau žmonės skųsdavosi, kad „Lietuvos ryto“ TV programos neranda. Dabar šito nebebus – žiūrovams mus rasti bus lengva“, – džiaugėsi „Lietuvos ryto“ televizijos direktorius Linas Ryškus.

Kaip surasti „Lietuvos ryto“ TV tiems, kurie jos iki šiol nematė? Tiesiog įjungti tą kanalą, kuriuo rodyta LRT. O jeigu jie senąją vietą ištrynė, nes į kitą tinklą išėjusi LRT senojoje savaitę rodė tik informacines lenteles, reikia atlikti kanalų paiešką: valdymo pultelyje spausti nuorodą „Meniu“, eiti į „Nustatymai“ ir spausti nuorodą „Automatinė kanalų paieška“.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją