Nuolat įvairius atnaujinimus skelbiantis socialinis tinklas „Facebook“ iki šiol griežtai atsisakydavo įvesti mygtuką „nepatinka“, nors būtent jo, kaip rodo apklausos, labiausiai pasigenda vartotojai. Tačiau panašu, kad feisbuko pozicija švelnėja: tokia funkcija gali atsirasti, tik ne prie įrašų sienoje, o siunčiant žinutes „Messenger“.

Kol kas feisbukas išbando šią funkciją, kuria susirašinėjimus „Messenger“ bus galima žymėti įvairiais emocijų ženkliukais, panašiai kaip dabar žymimi įrašai feisbuko sienoje. Tik čia pasirinkimas bus platesnis, nes bus įvestas ir simbolis „nepatinka“.

Feisbuko atstovai, patvirtindami šią naujieną portalui „TechCrunch“, sakė nuolat besistengiantys padaryti „Messenger“ programėlę dar patrauklesne ir labiau įtraukiančia vartotojus. „Šiuo metu dar ne visi vartotojai gali išbandyti „Messenger Reactions“, bet jei matysime, kad jiems tai patinka, pritaikysime visiems“, - žada jie.

Tuo tarpu prie įrašų mygtuko „nepatinka“ bent artimiausiu metu neatsiras – feisbukas skelbia taip saugantis vartotojus nuo negatyvių emocijų. Pasak socialinio tinklo atstovų, „Messenger“ mygtukas „nepatinka“ labiau tarnaus kaip greitas būdas kam nors pasakyti ne, ar, pavyzdžiui, balsuojant už kokį nors pasirinkimą.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją