Feisbukas nuolat tobulina algoritmą, lemiantį, kokie įrašai matomi vartotojo naujienų sraute. Pagal paskutinius atnaujinimus, pirmenybė bus teikiama įrašams, pritaikytiems mobiliesiems įrenginiams, didelė reikšmė bus skiriama greitai užsikraunančiam turiniui.

„Mes visada įsiklausome į bendruomenės pastabas dėl to, kaip galėtume pagerinti jų patirtį, susijusią su naujienų srautu. Girdėjome, kad žmones erzina, jei jie paspaudžia ant nuorodos, kurios turinys kraunasi labai lėtai. Tiesą sakant, jei laukti tenka itin ilgai, kai kurie iš viso liaujasi naršyti: apie 40 proc. tinklapių lankytojų iš jų išeina, jei jie neužsikrauna per tris sekundes. Todėl per ateinančius mėnesius mes įgyvendinsime feisbuko naujienų srauto algoritmo atnaujinimą, kuris atsižvelgs, kaip greitai nuorodų turinys užsikrauna mobiliuosiuose įrenginiuose, kad žmonės galėtų daugiau laiko skirti jiems svarbioms istorijoms“, - rašoma feisbuko tinklaraštyje.

Sprendžiant, kokį įrašą rodyti, taip pat bus atsižvelgiama į vartotojo naudojamo interneto ryšio stiprumą ir apskritai tinklapių užsikrovimo greitį. „Mes visada atsižvelgiame į žmonių naudojamus įrenginius ir jų turimas galimybes. Pavyzdžiui, jei jūs naudojatės lėtu internetu, dėl kurio gali kilti problemų užkraunant video turinį, naujienų sraute matysite mažiau video ir daugiau paprastų įrašų ar nuorodų“, - aiškina feisbuko atstovai.

Feisbuko atstovai perspėja, kad lėtai užsikraunančių tinklapių lankytojų skaičius gali sumažėti, bet tikisi, kad kelių mėnesių pasiruošimo laikotarpis, per kurį naujasis algoritmas pradės veikti pilnu pajėgumu, bus pakankamas jiems pasiruošti ir susitvarkyti savo tinklapius.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją