Vartotojus tik pas save siekiantis išlaikyti socialinis tinklas „Facebook“ pristatė jiems dar vieną naujieną – galimybę aukoti labdarai, neišeinant iš feisbuko ribų. Kol kas ši galimybė veikia tik Jungtinėse Amerikos Valstijose, bet, galima numanyti, kad kaip ir kiti nuolat skelbiami atnaujinimai, išbandžius bus paleista ir Europoje.

Asmeniniai lėšų rinkimo įrankiai leis rinkti pinigus arba sau, arba kažkam kitam, kas neturi paskyros feisbuke, pavyzdžiui, gyvūnui. Ši funkcija veiks žmonėms, vyresniems nei 18 metų. Pradinėje versijoje feisbukas siūlo 6 kategorijas, kokiais atvejais galima pakviesti aukoti: švietimui (pavyzdžiui, knygoms, studijų įmokoms ir pan.), medicininei pagalbai, gyvūnų gydymui, krizės atvejais (pavyzdžiui, po gamtinių katastrofų), ištikus asmeninėms nelaimėms (pavyzdžiui, gaisrui, automobilio avarijai ir pan.) ir laidotuvėms ar kitoms su netektimis susijusioms išlaidoms. Kaip „Facebook“ rašo savo tinklaraštyje, atsižvelgus į tai, kaip vartotojai naudosis šia funkcija, kategorijų pasirinkimas ateityje gali būti peržiūrėtas ir išplėstas.

Renkantys lėšas turės sumokėti 30 JAV dolerių vienkartinį mokestį bei 6,9 proc. nuo sumos. „Facebook“ skelbia, kad iš to nesieks uždirbti, bet šie pinigai bus skiriami lėšų administravimui, lėšų rinkėjų tikrinimui, saugumo sistemų kūrimui ir apsaugai nuo apgaulingų atvejų.
Ne pelno siekiančios organizacijos taip pat gali pridėti paramos mygtuką, rodomą jų video ir gyvų transliacijų metu.

Feisbukas pristatė įrankius rinkti labdarai
© Facebook
M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją