Feisbukas pranešė vėl keičiantis algoritmą, lemiantį, kurie video pasirodo aukščiausiai vartotojų naujienų sraute. Dabar prioritetas bus teikiamas tiems video, kurie buvo peržiūrėti visai ar beveik iki galo.

Iki šiol feisbukas pirmenybę skirdavo tiems video, kurie sulaukdavo daugiausiai reakcijų, taip pat aukščiau buvo iškeliamos gyvos transliacijos. Algoritmas taip pat įvertina, ar žiūrint video buvo įjungtas garsas, ar buvo pasirinktas žiūrėjimas per visą ekraną.

„Mes nuolat tobuliname šį algoritmą ir ieškome būdų suprasti, kuriuos video labiausiai vertina vartotojai. Vienas iš signalų yra tai, ar jie peržiūri visą įrašą: jei taip, tikėtina, kad jie juo mėgavosi. Be to, mes suprantame, kad išlaikyti vartotojų dėmesį ilgesniuose įrašuose yra kur kas sunkiau nei trumpuose, todėl į tai irgi atsižvelgsime“, ‒ rašo „Facebook“ atstovas Abhishek Bapna socialinio tinklo tinklaraštyje. Taigi, jei video bus ilgesnis, o daug vartotojų jį vis tiek žiūrės iki galo, jis naujienų sraute pasirodys aukščiau.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją