Kątik pristatyti feisbuko „Messenger atnaujinimai – atsakas į augančias „Snapchat“ ambicijas. Kone identiškas funkcijas pristatęs feisbukas, panašu, nenusiteikęs lengvai paleisti savo vartotojų.

Nuo šiol naudojantis feisbuko „Messenger“ kamera ant nuotraukų galima pridėti įvairius ženkliukus, rėmelius ir kitus efektus: na, maždaug taip, kaip iki šiol buvo galima tik socialiniame tinkle „Snapchat“. Rinkoje jau kurį laiką sklandė gandai apie tokius feisbuko planuojamus žingsnius, kai kurioje šalyse net buvo paleistos bandomosios versijos, ir štai, dabar feisbukas ryžosi pristatyti šias naujoves pasauliniu mastu. Ir, matyt, neatsitiktinai tam buvo pasirinktas artėjantis švenčių laikotarpis, kai tikrai daug žmonių, ypač tarp jaunimo, norės išsiųsti savo nuotraukas kartu su šventiniais sveikinimais.

Naujos funkcijos pritaikytos tiek daryti nuotraukoms, tiek filmuoti video įrašams. Ir jei feisbukas iš jūsų rašomo teksto atpažins, kokia tema rašote, jums automatiškai pasiūlys tinkamiausius efektus.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją