Portalą pristato:
Karjera
 • Už ESO ryšius su visuomene atsakinga A. Adomaitytė

  Elektros ir dujų skirstymo bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) atstovės ryšiams su visuomene pareigas nuo rugpjūčio 7 dienos pradėjo eiti Akvilė Adomaitytė. Iki šiol šiose pareigose dirbęs Martynas Burba vadovauja ESO Komunikacijos skyriui.

  Akvilė yra įgijusi aukštąjį komunikacijos srities išsilavinimą Vilniaus universitete. Iki šiol ji yra dirbusi teisinių paslaugų ir finansų sektoriuose, turi žurnalistinio darbo patirties.

  ESO veiklą pradėjo 2016 metų sausio 1 dieną, sujungus elektros tiekimo ir skirstymo bendrovę LESTO bei gamtinių dujų skirstymo bendrovę „Lietuvos dujos“. ESO paslaugas teikia daugiau kaip 1,6 mln. klientų. Bendrovė priklauso valstybės valdomai įmonių grupei „Lietuvos energija“, vienai didžiausių energetikos įmonių grupių Baltijos šalyse.

 • Iniciatyvos „būsiu__“ vadove tapo Rima Olberkytė-Stankus

  Daugiau kaip dviem šimtams tūkstančių šalies moksleivių profesinį kelią padėjusios pasirinkti iniciatyvos „būsiu__“ vadove tapo socialinių iniciatyvų autorė, labdaros ir paramos projektų organizatorė, viešųjų ryšių ir rinkodaros specialistė Rima Olberkytė-Stankus.

  „Mūsų komandos pagrindinis tikslas – dar efektyvesnė mokslo ir verslo partnerystė. Norime suteikti galimybę kiekvienam moksleiviui „pasimatuoti“ būsimą profesiją, įgyti žinių ir patirčių jam suprantama kalba, supažindinti su ateities profesijomis. Kartu su projekto komanda sieksime, kad mūsų platforma www.busiu.eu taptų išmaniausiu ir naudingiausiu įrankiu visuomenei kryptingai ugdant, orientuojant jaunus žmones ir atrandant talentus, – pranešime žiniasklaidai teigia R. Olberkytė-Stankus. – Labai kviečiame verslus prisijungti prie mūsų iniciatyvos – atverkite duris į savo įmones, tapkite mūsų pranešėjais, partneriais, nes šiandien jūsų dovanotas laikas jaunajai kartai ryt sugrįš kaip puikūs darbuotojai į jūsų verslus“.

  Iniciatyva „būsiu__“ šiandien jau vienija 713 šalies mokyklų ir 1453 pedagogus, 250 verslo įmonių ir 417 profesionalų, kurie dalijasi su moksleiviais savo patirtimi, pasakoja apie įmonių veiklas, profesijas ir darbo rinkos prognozes, atvyksta į mokyklas, kviečiasi moksleivius atvykti į savo įmones, veda e. pamokas.

  Iniciatyvos „būsiu__“ metu taip pat organizuojami seminarai ir konferencijos moksleiviams ir pedagogams, vyksta visą Lietuvą apimanti „Nacionalinė karjeros savaitė“. Šie veiksmai orientuoti į tai, kad moksleiviai kuo daugiau sužinotų apie juos dominančias profesijas ir galėtų lengviau apsispręsti dėl studijų ir karjeros, o su šiuo sprendimu ir dėl mūsų šalies ateities.

  Prie iniciatyvos yra prisijungusios tokios žinomos šalies įmonės kaip „Achema“, „Alna Software“, „Callcredit Operations”, „Fabula ir partneriai“, „FL Technics”, „Google“, IBM, „Kauno tiltai“, „Klaipėdos vanduo“, „Palink“, „Ryanair“, „Uber“, „Vilniaus vandenys“, „Vinted“ ir kitos.

  Pasak R. Olberkytės-Stankus, kiekvieno profesionalo, praktiko, specialisto indėlis labai svarbus. Tokie žmonės gali padėti mokytojui ugdyti mokinius ne vakarykštės dienos, o šiuolaikinių ir ateities mokyklų principais: aktyviai įtraukiant moksleivius į mokymosi ir patirčių dalijimosi procesus, stiprinant socialinius įgūdžius ir bendradarbiavimą, suteikiant prasmingų žinių, kad mokymasis taptų ne prievole, bet laimėjimu, o galvojimas apie ateities pasirinkimus – ne nežinios ir streso, bet įkvėpimo šaltiniu.

  Dar glaudesnės partnerystės „būsiu__“ sieks ir su valstybės institucijomis, visuomeninėmis organizacijomis, asociacijomis ir šalies mokslo elitu.

  R. Olberkytė-Stankus yra socialinio projekto moterims „Trys seserys“ kūrėja, edukacinio projekto „VMG mokykla“ bendrapartnerė, ji taip pat turi sukaupusi daugiau kaip septyniolikos metų patirtį rinkodaros ir viešųjų ryšių srityje dirbant ir bendradarbiaujant su didžiausiomis šalies įmonėmis. 

 • Nuo 2017 metų pradžios „BIOK laboratorijai“ vadovaus Romualda Stragienė

  Nuo 2017 metų pradžios „BIOK laboratorijai“ vadovaus Romualda Stragienė, iki šiol dirbusi įmonės rinkodaros vadove.

  Pranešime žiniasklaidai cituojamas „BIOK laboratorijos“ valdybos pirmininkas Norbertas Žioba teigia, kad įmonės strategija išlieka orientuota į augimą: siekiama stiprinti nuosavus prekės ženklus, skatinti eksportą, didinti gamybos efektyvumą bei kurti produktų inovacijas. R. Stragienės skyrimas į direktorės pareigas yra susijęs su jos sėkminga profesine veikla.

  R. Stragienė yra baigusi ekonomikos studijas Vilniaus Universitete ir ISM vadovų verslo vadybos magistrantūros programą. Ji yra aktyvi Lietuvos rinkodaros bendruomenės narė: skaito paskaitas universitetuose, pasisako konferencijose, dalyvauja LIMA (Lietuvos marketingo asociacija) valdyboje. 2015 metais Romualda buvo išrinkta Lietuvos Metų Marketingo vadove. Buvęs įmonės vadovas Vaidotas Krencius po trijų metų darbo kosmetikos versle pereina į konsultavimo paslaugų sritį. Didžiausias Lietuvos kosmetikos gamintojas „BIOK laboratorija“, valdantis prekės ženklus „Rasa”, „Aras”, „Margarita”, „Ecodenta”, „Biok Dermatology”, kuria ir gamina daugiau nei 200 skirtingų veido, kūno ir plaukų priežiūros bei burnos higienos priemonių. Įmonė įregistruota 1991m., nuo 2013m. dirba pagal GMP (geros gamybos praktikos) standartą. Šiuo metu įmonėje dirba 60 darbuotojų. 


   

 • „Mokilizingo“ finansų departamentui vadovaus J. Virbickienė

  Finansinių paslaugų bendrovės „Mokilizingas“ vadovybę papildė nauja komandos narė – įmonės finansų vadovės pareigas pradėjo eiti Jonė Virbickienė. J. Virbickienė yra sukaupusi solidžią darbo patirtį finansinių paslaugų sektoriuje: karjerą pradėjusi DNB banke kaip kredito rizikos vertintoja, pastaruosius 6 metus ji dirbo audito srityje tarptautinėje bendrovėje „PricewaterhouseCoopers“.

  „Finansų sritis man puikiai pažįstama – per savo karjerą turėjau galimybę susipažinti su įvairių sektorių veiklos ir finansų valdymo specifika. „Mokilizingas“ veikia dinamiškoje ir itin griežtai reguliuojamoje verslo aplinkoje, todėl tikiu, kad turėsiu daugybę progų realizuoti savo sukauptą patirtį ir prisidėti prie tolesnio vieno iš rinkos lyderių augimo. Vadovauti vartojimo paskolų ir lizingo paslaugas teikiančios bendrovės finansų grupei man bus nauja ir labai įdomi patirtis, todėl su entuziazmu priimu naujus išūkius“, – teigia J. Virbickienė.

  Pagrindinės J. Virbickienės atsakomybės apims finansų funkcijų valdymą ir priežiūrą. Naujoji finansų vadovė taip pat patarinės bendrovės valdybai priimant naujus strateginius sprendimus.

  J. Virbickienė yra baigusi verslo vadybos studijas Vilniaus universitete, o šiuo metu siekia gauti ACCA (angl. Association of Chartered Certified Accountants) kvalifikaciją. ACCA sertifikatą įgiję finansų specialistai yra pripažįstami tarptautiniu mastu.

  Per 17 veiklos metų „Mokilizingo“ klientais yra buvę beveik 900 tūkst. Lietuvos gyventojų. Bendrovė visoje Lietuvoje turi daugiau nei 2300 paslaugų partnerių, o per metus iš viso sudaroma daugiau nei 35 mln. eurų vertės naujų finansavimo sutarčių. „Mokilizingas“ priklauso Estijos bankui LHV ir Lietuvos investicinei bendrovei „Zabolis Partners, o nuo 2015 m. rudens įmonės filialas veikia ir kaimyninėje Latvijoje.

   

 • Kornelijus Čelutka tapo „BaltCap“ partneriu

  Didžiausios Baltijos šalyse privataus kapitalo ir rizikos fondų valdymo bendrovės „BaltCap“ partneriu tapo šeštus metus „BaltCap“ komandoje dirbantis Kornelijus Čelutka. Partneriais taip pat tapo Kristjanas Kalda ir Oliveris Kullmanas (Estijoje) bei Martinšas Jaunarajis (Latvijoje).

  Pranešime žiniasklaidai rašoma, kad naujieji „BaltCap“ patneriai leis sustiprinti aukščiausio lygio vadovų komandą, padės įtvirtinti bei užtikrinti bendrovės investicijas į verslą Baltijos šalyse.

  K. Čelutka dirba „BaltCap“ Vilniaus komandoje nuo 2010 metų. Jis yra sparčiai augančių įmonių fondo „BaltCap Growth Fund“ Lietuvos vadovas. K.Čelutka vadovavo sporto klubų tinklo „Impuls“, kavinių tinklo „Coffee Inn“, medicinos klinikų įmonės „InMedica“ bei kitoms „BaltCap“ investicijoms. Anksčiau Kornelijus dirbo „Deutsche Bank“ investicinės bankininkystės grupėje Londone. K.Čelutka yra baigęs MBA studijas „Berkeley California University Haas School of Business“.

  K. Kalda („BaltCap“ Talino biure dirba nuo 1997 metų) ir Oliveris Kullmanas (nuo 2007-ųjų) yra privataus kapitalo fondų valdymo komandos nariai. K.Kalda buvo atsakingas už dujų tiekimo tinklo „Energate“, vėjo parkų bei orlaivių priežiūros bendrovės „Magnetic MRO“ įsigijimą. O.Kullmanas organizavo sveikatos apsaugos srities bendrovių „Quattromed“, „DenCap“, „Qvalitas“ bei skaitmeninės žiniasklaidos bendrovės „FCR MEdia“ įsigijimą.

  M. Jaunarajis („BaltCap“ Rygos biure dirba nuo 2010 metų). Jis yra „Latvia Venture Capital Fund“ ir „BaltCap Growth Fund“ fondų vadovas. Jis taip pat vadovavo komandai, kuri padėjo įsigyti statybos bendrovę „Primekss“, programinės įrangos kūrėją „Clusterpoint“ ir kitas bendroves.

  „Naujieji „BaltCap“ partneriai yra patyrę mūsų komandos nariai, todėl jiems nereikia nieko įrodyti. Tikimės, kad naujasis statusas dar labiau sustiprins tarpusavio pasitikėjimą ir taps motyvuojančiu veiksniu, padedančiu naviguoti neramiose rinkose“, – pažymėjo „BaltCap“ vadovaujantysis partneris Simonas Gustainis.

  Apie „BaltCap“

  „BaltCap“ yra didžiausia privataus ir rizikos kapitalo fondų valdymo bendrovė Baltijos šalyse. „BaltCap“ investuoja į įmones su dideliu augimo potencialu, aktyviai dalyvauja jų valdyme bei remia jas vykdant plėtrą į naujas rinkas. Nuo savo veiklos pradžios 1995 metais „BaltCap“ yra investavęs į  daugiau kaip 70 bendrovių.

 • Lietuvos pramonininkų konfederacijos direkcijai vadovaus Giedrė Švedienė

  Nuo rugpjūčio 25-osios, darbą pradeda Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) vykdomoji direktorė Giedrė Švedienė. Ji yra sukaupusi daugiau kaip 20 metų darbo patirtį: yra vadovavusi Valstybės kontrolei, dirbusi Finansų ir Vidaus reikalų ministerijose, Lietuvos diplomatinėse atstovybėse užsienyje. 

  „Šis paskyrimas – didelė atsakomybė ir iššūkis. Džiaugiuosi, kad iki šiol įgytas žinias ir patirtį galėsiu pritaikyti dinamiškoje ir daug iššūkių žadančioje veikloje. Didėjant konkurencijai pasaulinėse rinkose, labai greitai keičiantis technologijoms ir pramonei išgyvenant transformaciją,  labai svarbu užtikrinti glaudų LPK bendradarbiavimą su valstybinėmis institucijomis ir aktyvesnį pačių narių dalyvavimą LPK veikloje.  Įgyvendinsime naujas iniciatyvas, prisidėsiančias prie nuoseklios LPK narių verslo plėtros. Prioritetą teiksime ir analitikai, užtikrinant kryptingą LPK narių interesų atstovavimą“, – pranešime žiniasklaidai cituojama G. Švedienė.

  Pastaruosius metus G. Švedienė dirbo mentore Švedijos Aukščiausios Audito Institucijos AFROSAI-E Lyderystės vystymo programoje ir teikė paramą Botsvanos Aukščiausios Audito institucijos vadovybei, vystant inovatyvius lyderystės gebėjimus, vadybinį profesionalumą bei efektyvumą organizacijos veikloje bei įgyvendinant tarptautinius audito standartus viešajame sektoriuje.

  Iki tol penkerius metus ji vadovavo Lietuvos Respublikos aukščiausiajai valstybinio audito institucijai – Valstybės kontrolei, o 2009–2010 m. ėjo Valstybės kontrolės departamento, atliekančio savivaldybių auditus, direktorės pareigas.

  2006–2009 m. G. Švedienė buvo ministerijos sekretorė Vidaus reikalų ministerijoje, kur formavo regioninę politiką ir koordinavo jos įgyvendinimą. 2004–2006 m. ji ėjo struktūrinės politikos atašė pareigas Briuselyje, Nuolatinėje Lietuvos Respublikos atstovybėje Europos Sąjungoje, 2000–2004 m. buvo ES paramos skyriaus vedėja Finansų ministerijoje, o 1999–2000 m. – dirbo viešųjų ryšių vadybininkė Lietuvos bankininkystės, draudimo ir finansų institute.

  1996–1999 m. G. Švedienė ėjo kanceliarijos vedėjos pareigas Nuolatinėje Lietuvos Respublikos atstovybėje prie Jungtinių Tautų Ženevoje. 1992 m. savo profesinę karjerą pradėjo įmonėje „ComputerLand/Vilnius“ kaip generalinio direktoriaus  asistentė, pardavimų konsultantė.

  1991 m. G. Švedienė yra įgijusi ekonomistės-analitikės (ekonominė kibernetika) aukštojo mokslo  diplomą Vilniaus universitete, taip pat baigusi magistro studijas dvejuose universitetuose: 1992 m. – Ekonomikos mokslų magistrą Centrinės Europos Universitete Prahoje, o 2001 m. – Bankininkystės ir finansų magistrą Giordano dell'Amore Foundation Milane.

   

 • „Vilnius Grand Resort“ generaliniu direktoriumi paskirtas V. Osolos

  Laisvalaikio, poilsio ir pramogų komplekso „Vilnius Grand Resort“ generaliniu direktoriumi tapo Valentin Osolos.

  Per 20 darbo metų iš Rumunijos kilęs verslininkas vadovavo ne vienam prabangiam viešbučiui Europoje bei bendradarbiavo su tokiomis kompanijomis, kaip Marriott, Sandals Resorts International, Sheraton, Movenpick ir t. t. Jis taip pat kuravo viešbučių Azerbaidžane atidarymą, kurių projektai nugalėjo tarptautiniuose konkursuose, o Boulevard Hotel Baku tapo net 818 kambarių talpinančiu ir didžiausią konferencijų salę turinčiu viešbučiu visoje šalyje.

  Naujo generalinio direktoriaus vizija – susitelkti į darbuotojų požiūrį ir aplinką, kurią galima sukurti lankytojams. Jo manymu, „Vilnius Grand Resort“ turi visas reikiamas savybes, kurios padės svetingumą perkelti į naują, aukštesnį lygį. „Mes įsipareigojame visą dėmesį sutelkti lankytojams ir siūlyti jiems bei jų vaikams kuo sveikesnę, harmoningesnę aplinką. Be to, planuojame nuolat gerinti paslaugų kokybę bei įvairovę“, – pranešime žiniasklaidai cituojamas V. Osolos.

 • I. Staškevičius perima D. Dominienės pareigas

  Su Vilniaus prekybos grupe siejamos Kipro bendrovės „Bertona Holdings Limited“ Lietuvos skyriaus vadovo pareigas perima Ignas Staškevičius, rašoma pranešime spaudai.

  Iki šiol investicinės bendrovės skyriui Lietuvoje vadovavusi Diana Dominienė atstovaus Nerijaus Numavičiaus interesus pagrindiniuose versluose ir valdys daugelį investuotojo įmonių.

  Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/verslas/verslas/i-staskevicius-perima-d-dominienes-pareigas.d?id=71932822

   

 • Iš „Modus Group“ valdybos pirmininko pareigų pasitraukia Jonas Jokštys

  Pasibaigus ketverių metų paskyrimo laikotarpiui iš tarptautinės įmonių grupės „Modus Group“ valdybos pirmininko pareigų pasitraukia Jonas Jokštys. Valdybos pirmininką naujam laikotarpiui planuojama išrinkti paskelbus viešą konkursą, apie kurio sąlygas ketinama pranešti artimiausioje ateityje.

  „Pastarieji keleri metai „Modus Group“ buvo itin sėkmingi, jie išsiskyrė įvairiapuse visos įmonių grupės plėtra, sparčiu pajamų ir pelno augimu. Esame vieni iš lyderių automobilių verslo srityje, taip pat turime ambicingų planų toliau plėtojant atsinaujinančios energetikos, paslaugų ir nekilnojamojo turto sritis. Todėl naujo valdybos pirmininko atrankos procese kreipsime ypatingą dėmesį į vadovo patirtį ir gebėjimus siekti rezultatų įvairiapusėje ir dinamiškoje aplinkoje“, – teigia „Modus Group“ valdybos narė Ainė Martinkėnaitė-Martyniuk.

  Nuo rugpjūčio 1 d. laikinai eiti „Modus Group“ valdybos pirmininko pareigas skiriamas valdybos narys Ruslanas Sklepovič, kuris iki šiol buvo atsakingas už atsinaujinančios energetikos sritį grupėje. 

 • VšĮ „GO Vilnius“ komandai vadovaus Darius Udrys

  Už tarptautinį turizmą, miesto rinkodarą ir investicijų skatinimą atsakingai viešai įstaigai „GO Vilnius“ nuo liepos 22 d. pradeda vadovauti Darius Udrys. Naujos įstaigos vadovas pasiruošęs nelengviems, bet įdomiems iššūkiams ir siekia suburti talentingą Vilniui dirbančią komandą, rašoma pranešime žiniasklaidai

  „Greitas ir atviras Vilnius jau dabar yra patrauklus turistams ir investuotojams. „GO Vilnius“ komandai ir jos vadovui keliamas tikslas – užtikrinti miesto tarptautinį konkurencingumą, kad Vilnius taptų dar greitesnis ir atviresnis, pritrauktų daugiau investicijų ir užsienio svečių. Įstaiga turės rimtą uždavinį rūpintis, kad čia kuriama infrastruktūra ir investicinė aplinka atitiktų tarptautinius standartus“, – sako Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

  „Kaista konkurencija tarp pasaulio miestų dėl investuotojų, turistų ir talentingų žmonių. Turi neatsilikti ir Vilnius. Su komanda darysime viską, kad parodyti jiems svetingą, jaukų, sveiką ir atvirą sostinės veidą. Pradėtus gerus darbus tęsime ir plėsime, dirbsime petys petin su nacionalinėmis institucijomis kaip „Investuok Lietuvoje“, „Global Lithuanian Leaders“ ir kitos, taip pat kursime ir įgyvendinsime naujas iniciatyvas, kad turistai, talentai ir investuotojai turėtų tai, ko reikia, kad nuosekliai augtume ir klestėtume“, – sakė Darius Udrys, naujasis „GO Vilnius“ vadovas.

  „Iš „Go Vilnius“ ir naujojo vadovo tikimės, kad bus vystomos miesto stiprybės skirtinguose verslo sektoriuose: sukurta patraukli gamybos lokacija, „startuolių kvartalas“, mokslinių tyrimų ir eksperimentinės veiklos klasteris, sutraukiantys į sostinę naujus investuotojus. Agentūra šiems investuotojams turi teikti visą informaciją apie savivaldybės paslaugas – darželius, mokyklas, transportą ir kt. – vieno langelio principu. Kad šie uždaviniai būtų įgyvendinti, o įstaiga veiktų sėkmingai, būtina sukurti valdybą, sudarytą iš pagrindinių miesto atstovų ir suinteresuotų šalių“, – teigia „Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius Mantas Katinas.

  Darius Udrys, gimęs JAV Mičigano valstijoje, lietuvių karo pabėgėlių šeimoje, Vilniuje gyvena nuo 2011 metų. Atvykęs į Lietuvą jis prisijungė prie Europos humanitarinio universiteto komandos, kur ketverius metus dirbo plėtros ir komunikacijos prorektoriumi. D.Udrys turi nemažai tarptautinės patirties. Mokėsi Vokietijos lietuvių vasario 16-osios gimnazijoje, stažavosi LR Seime, studijavo ir dirbo Vokietijoje ir Čekijoje, kur buvo „Laisvosios Europos radijo“ lietuvių redakcijos narys. Gyvendamas Kalifornijoje, D.Udrys vadovavo tarptautinėms pilietinio švietimo programoms ir jų plėtrai, buvo „Lietuvos radijo“ korespondentas Los Andžele ir lietuvių bendruomenės pirmininkas.

  D.Udrys politologijos ir vokiečių kalbos bakalauro studijas baigė Hillsdale koledže, vėliau Kalifornijos Claremont universitete įgijo politologijos magistro bei daktaro laipsnius. Naujasis „GO Vilnius“ vadovas aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje, yra „Vilnius International Rotary“ klubo narys, savanorišku pagrindu talkina įvairioms Lietuvos nevyriausybinėms organizacijoms.

  „Džiaugiamės, kad dar vienas tarptautinę patirtį sukaupęs, JAV gimęs lietuvis profesionalas taps tokios Vilniui strategiškai svarbios agentūros vadovu. Tikiu, jog Dariui Udriui jo globali patirtis padės į Vilnių pažvelgti iš kito kampo bei sėkmingai jį pristatyti užsienio investuotojams bei talentams. Mes mielai prisidėsime atrandant įdomių sostinės ambasadorių tarp GLL tinklo narių, kurie padės Vilnių išryškinti pasaulio žemėlapyje“ – sako Kotryna Stankutė-Jaščemskienė, Global Lithuanian Leaders profesionalų tinklo vadovė.

  Konkurse į „GO Vilnius“ vadovo pareigas pretendavo 12 kandidatų, į atranką pakviesti 7. Šiuo metu naujoje agentūroje dirba 26 turizmo, verslo ir rinkodaros profesionalai, planuojama, kad komanda plėsis iki 34 darbuotojų. Įstaigos veikla bus finansuojama iš lėšų, kurias pavyko sutaupyti, optimizavus kitas savivaldybės įmones ir įstaigas, anksčiau menkai koordinuojamai vykdžiusias su investicijomis susijusią veiklą. Tarp jų – ir prie UAB „Vilniaus vystymo kompanija“ jungiama, šiuo metu likviduoti planuojama bendrovė „Start Vilnius“.

 • „Bitės“ įmonių grupės generalinio direktoriaus pareigas pradeda eiti Nikita Sergienko

  Liepos 14 d. Nikita Sergienko pradeda eiti „Bitės“ įmonių grupės generalinio direktoriaus pareigas. Jis keičia Fredą Hrenchuką, kuris nusprendė siekti savo asmeninių tikslų, nesusijusių su bendrovės veikla.

  „Mums labai malonu pranešti, kad „Bitės“ įmonių grupės vadovu pradeda dirbti Nikita Sergienko. Nikita naujose pareigose toliau stiprins bendrovės pozicijas Lietuvos ir Latvijos telekomunikacijų rinkose bei įgyvendins „Bitės“ strategiją inovacijų, klientų aptarnavimo kokybės ir tinklo plėtros srityse“, – sako Tony Ballas, „Bitės“ įmonių grupės valdybos pirmininkas ir „Providence“ vyriausiasis patarėjas.

  „Džiaugiuosi, kad „Bitės“ įmonių grupės vadovo vaidmens imuosi būtent šiuo metu, kai bendrovės laukia naujos galimybės, susijusios su sparčiai augančiu mobiliojo interneto vartojimu, vis didesne telekomunikacijų bendrovių svarba privatiems ir verslo klientams, taip pat naujų technologijų atėjimu. „Bitės“ komandas Lietuvoje ir Latvijoje vienija profesionalūs darbuotojai, pasirengę patenkinti tiek dabartinius klientų poreikius, tiek jų lūkesčius ateityje“, – sako N. Sergienko. „Taip pat dėkojame F. Hrenchukui už beveik 9 metų darbą „Bitėje“. Sudėtingu laikotarpiu jam pavyko užauginti puikią bendrovę, turinčią itin stiprią vadovų komandą ir pasiekusią įspūdingų rezultatų abejose šalyse“, – pridėjo T. Ballas. „Aš didžiuojuosi, kad turėjau galimybę tiek ilgai dirbti su „Bitės“ kolektyvu, kurį drąsiai pavadinčiau svajonių komanda. Esu tikras, kad naujieji „Bitės“ vadovai ir toliau išlaikys sėkmingą bendrovės plėtrą ir pasieks puikių rezultatų. Linkiu „Bitei“ ir buvusiems kolegoms kuo didžiausios sėkmės ateityje“, – sako F. Hrenchukas. Naujasis „Bitės“ grupės vadovas N. Sergienko turi daugiau nei 15 metų patirtį telekomunikacijų versle skirtingose rinkose. Nuo 2009 metų jis ėjo „Bitės“ finansų ir technikos vadovo pareigas.

  Prieš tai N. Sergienko dirbo bendrovės „Rambler Media Limited“ finansų vadovu bei „Tele 2“ bendrovės Rusijoje finansų vadovu ir vykdomuoju viceprezidentu. N. Sergienko įgijo verslo administravimo magistro (MBA) laipsnį Fuqua verslo mokykloje (Duke universitetas, JAV). Naujasis „Bitės“ vadovas taip pat turi kvalifikuoto apskaitininko (CPA) licenciją Ilinojaus valstijoje (JAV) bei yra Amerikos kvalifikuotų apskaitininkų instituto (AICPA – American Institute of Certified Public Accountants) narys. N. Sergienko bus atsakingas už „Bitės“ įmonių grupės veiklos rezultatus. Abejose šalyse „Bitėje“ dirba apie 1000 darbuotojų. Nuo 2015 m. gruodžio 24 d. „Bitės“ įmonių grupė priklauso „Providence Equity Partners“, kuri yra dalis pasaulinės investicijų valdymo bendrovės „Providence“.   

 • Bendrovės „Linas“ direktore pradeda dirbti Daiva Minkevičienė

  Bendrovės „Linas“ direktore pradeda dirbti Daiva Minkevičienė. Ji keičia iš šių pareigų atsistatydinusį Ramūną Lenčiauską.

 • Andrius Girdvainis tapo „DocLogix“ verslo vystymo Lietuvoje vadovu

   „DocLogix“ – lietuviškas produktas, pripažintas geriausiu informacijos ir dokumentų valdymo sprendimu Europoje. DocLogix padeda  privačioms ir valstybinėms įmonėms efektyviau valdyti informaciją ir dokumentus. A. Girdvainis bus atsakingas už  „DocLogix“ verslo vystymą Lietuvoje.

  A. Girdvainis turi daugiau nei 10 metų darbo su privačiais ir verslo klientais patirtį. Telekomunikacijų įmonėje „Cgates“ jis sukūrė Pardavimų ir klientų aptarnavimo departamentą bei vadovavo apie 100 žmonių komandai. Per trumpą laiką A. Girdvainis įmonės pardavimus padidino iki 10 kartų.

    „Plėsdami savo veiklą JAV ir Didžiosios Britanijos rinkose, negalime pamiršti ir Lietuvos. Dėl to prie mūsų komandos pakvietėme prisijungti dabar jau buvusį „Cgates“ Pardavimų ir klientų aptarnavimo direktorių A. Girdvainį. Tai yra į inovacijas ir pokyčius orientuotas savo srities specialistas, turintis daug patirties pardavimų strategijų kūrime bei jų įgyvendinime“ – teigia „DocLogix“ direktorius Jaroslav Gil. A. Girdvainis bus atskaitingas tiesiogiai „DocLogix“ valdybai.

   

 • „Vičiūnų grupės“ komunikacijos vadovu tapo Mindaugas Snicorius

  Prieš tai Mindaugas Snicorius dirbo telekomunikacijų bendrovės „Omnitel“ atstovu spaudai bei doplomatinėje tarnyboje. „Vičiūnų grupėje“ jis pakeičia Aldoną Grinienę.

 • Bendrovės „Grinda“ vadovu paskirtas Kęstutis Vaicekiūtis

  Konkurse į bendrovėw „Grinda“ direktoriaus vietą pretendavo net 70 kandidatų – tai vienas iš didžiausių kada nors rengtų konkursų į savivaldybės kontroliuojamų bendrovių vadovus.

  „Grindos“ darbuotojų komandos tikslas – kuo geriau įvykdyti Savivaldybės įpareigojimą  – įmonė turi būti skaidri, efektyvi ir tarnauti Vilniaus miesto gyventojams. To ir sieksiu, būdamas nauju įmonės vadovu“, – sakė K. Vaicekiūtis.

  K. Vaicekiūtis nuo šių metų balandžio buvo paskirtas Lietuvos vairuotojų mokymo ir kvalifikacijos kėlimo mokyklų asociacijos (LVMA) prezidentu. Einant šias pareigas, K. Vaicekiūtis  vadovavo ir atstovavo apie 100 ūkio subjektų, koordinavo asociacijos narių veiklą bei kūrė naujas įmonės veiklos strategijas.

  Baigęs mokyklą Druskininkuose, K. Vaicekiūtis įgijo statybos techniko ir inžinieriaus kvalifikacijas, vėliau VGTU baigė vadybos ir verslo administravimo magistro studijas.

  Šešis metus, nuo 2010 iki 2016 m., K. Vaicekiūtis vadovavo bendrovės „Vilniaus vystymo kompanija“ Projektavimo ir statybos valdymo tarnybai, kurio metu įgijo vadovavimo patirties daugiau kaip 20 darbuotojų turinčiai tarnybai. Nuo 2000 iki 2009-ųjų K. Vaicekiūtis dirbo statybos įmonės direktoriumi. Didžiausi įgyvendinti projektai – Balsių mokyklos statyba, darželio Santariškių g. statyba, Vilniaus Šalomo Aleichemo ORT gimnazijos rekonstrukcija, Šv. Roko ligoninės rekonstrukcija, Bernardinų sodo atnaujinimas ir kt.

  K. Vaicekiūtis aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje –  yra Lietuvos studentų sąjungos garbės narys, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos tarybos, Eismo saugumo tarybos ir VGTU studentų atstovybės Alumni klubo narys. Naujasis bendrovės „Grinda“ vadovas 2013 metais apdovanotas II laipsnio medaliu „Už nuopelnus Vilniui ir Tautai“.

  Bendrovė „Grinda“, kurios 100 proc. akcijų valdo Vilniaus miesto savivaldybė, teikia miesto gatvių tvarkymo ir paviršinių nuotekų infrastruktūros priežiūros paslaugas. Įmonės turtas - 34,4 mln eurų, įmonės paslaugų apyvarta pernai sudarė 21,3 mln. eurų ir buvo 1,2 mln. eurų mažesnė, negu 2014 metais.

   

 • Naujasis „Bitė Lietuva" vykdantysis direktorius - Pranas Kuisys

  Pranas Kuisys, iki šiol dirbęs bendrovės  „Bitė Lietuva" rinkodaros vadovu, paskirtas jos vykdančiuoju direktoriumi. Iki šiol tokios pozicijos bendrovėje nebuvo - ji atsirado po bendrovės reorganizacijos.

 • „Bitė Lietuva" rinkodaros vadovu paskirtas Arūnas Mickevičius

  Iki šiol A.Mickevičius dirbo „Bitė Lietuva" Privačių klientų segmento vadovu. Jis pakeitė bendrovės vykdančiuoju direktoriumi tapusi Praną Kuisį.

 • G.Kvedaravičienė palieka „Čili pica”

  Giedrė Kvedaravičienė pasitraukia iš UAB „Čili pica“ vadovės pareigų. Jas perima „Čili Holdings“ direktorius Donatas Vaitasius, „Čili“ įmonių grupėje dirbantis nuo 2012 m. Picerijų tinklo valdymas bus konsoliduotas su visu įmonių grupės „Čili Holdings“ valdymu

 • „Nielsen“ generaline direktore Baltijos šalims paskirta Ilona Lepp

  „Nielsen“ Baltijos šalims turi naują vadovę – generaline direktore paskirta Ilona Lepp, pastaruosius metus vadovavusi bendrovės atstovybei Rusijoje. I.Lepp keičia Ingą Ilkytę, komercijos direktorę Baltijos šalyse. 

 • MITA vadovaus K.Šetkus

  Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) direktoriaus pareigas kovo 21 d. pradėjo eiti Kęstutis Šetkus, buvęs Lietuvos inovacijų centro vadovas. Prieš tai, 2011-2015 m. jis dirbo MITA Inovacijų paramos ir technologijų perdavimo skyriaus vedėju. Prieš tai MITA vadovo pareigas ėjęs Arūnas Karlonas iš agentūros pasitraukė pernai rudenį.

 • „Mokilizingo“ finansų departamentui vadovaus J. Virbickienė

  Už tarptautinį turizmą, miesto rinkodarą ir investicijų skatinimą atsakingai viešai įstaigai „GO Vilnius“ nuo liepos 22 d. pradeda vadovauti Darius Udrys. Naujos įstaigos vadovas pasiruošęs nelengviems, bet įdomiems iššūkiams ir siekia suburti talentingą Vilniui dirbančią komandą, rašoma pranešime žiniasklaidai.

  „Greitas ir atviras Vilnius jau dabar yra patrauklus turistams ir investuotojams. „GO Vilnius“ komandai ir jos vadovui keliamas tikslas – užtikrinti miesto tarptautinį konkurencingumą, kad Vilnius taptų dar greitesnis ir atviresnis, pritrauktų daugiau investicijų ir užsienio svečių. Įstaiga turės rimtą uždavinį rūpintis, kad čia kuriama infrastruktūra ir investicinė aplinka atitiktų tarptautinius standartus“, – sako Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

  „Kaista konkurencija tarp pasaulio miestų dėl investuotojų, turistų ir talentingų žmonių. Turi neatsilikti ir Vilnius. Su komanda darysime viską, kad parodyti jiems svetingą, jaukų, sveiką ir atvirą sostinės veidą. Pradėtus gerus darbus tęsime ir plėsime, dirbsime petys petin su nacionalinėmis institucijomis kaip „Investuok Lietuvoje“, „Global Lithuanian Leaders“ ir kitos, taip pat kursime ir įgyvendinsime naujas iniciatyvas, kad turistai, talentai ir investuotojai turėtų tai, ko reikia, kad nuosekliai augtume ir klestėtume“, – sakė Darius Udrys, naujasis „GO Vilnius“ vadovas.

  „Iš „Go Vilnius“ ir naujojo vadovo tikimės, kad bus vystomos miesto stiprybės skirtinguose verslo sektoriuose: sukurta patraukli gamybos lokacija, „startuolių kvartalas“, mokslinių tyrimų ir eksperimentinės veiklos klasteris, sutraukiantys į sostinę naujus investuotojus. Agentūra šiems investuotojams turi teikti visą informaciją apie savivaldybės paslaugas – darželius, mokyklas, transportą ir kt. – vieno langelio principu. Kad šie uždaviniai būtų įgyvendinti, o įstaiga veiktų sėkmingai, būtina sukurti valdybą, sudarytą iš pagrindinių miesto atstovų ir suinteresuotų šalių“, – teigia „Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius Mantas Katinas.

  Darius Udrys, gimęs JAV Mičigano valstijoje, lietuvių karo pabėgėlių šeimoje, Vilniuje gyvena nuo 2011 metų. Atvykęs į Lietuvą jis prisijungė prie Europos humanitarinio universiteto komandos, kur ketverius metus dirbo plėtros ir komunikacijos prorektoriumi. D.Udrys turi nemažai tarptautinės patirties. Mokėsi Vokietijos lietuvių vasario 16-osios gimnazijoje, stažavosi LR Seime, studijavo ir dirbo Vokietijoje ir Čekijoje, kur buvo „Laisvosios Europos radijo“ lietuvių redakcijos narys. Gyvendamas Kalifornijoje, D.Udrys vadovavo tarptautinėms pilietinio švietimo programoms ir jų plėtrai, buvo „Lietuvos radijo“ korespondentas Los Andžele ir lietuvių bendruomenės pirmininkas.

  D.Udrys politologijos ir vokiečių kalbos bakalauro studijas baigė Hillsdale koledže, vėliau Kalifornijos Claremont universitete įgijo politologijos magistro bei daktaro laipsnius. Naujasis „GO Vilnius“ vadovas aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje, yra „Vilnius International Rotary“ klubo narys, savanorišku pagrindu talkina įvairioms Lietuvos nevyriausybinėms organizacijoms.

  „Džiaugiamės, kad dar vienas tarptautinę patirtį sukaupęs, JAV gimęs lietuvis profesionalas taps tokios Vilniui strategiškai svarbios agentūros vadovu. Tikiu, jog Dariui Udriui jo globali patirtis padės į Vilnių pažvelgti iš kito kampo bei sėkmingai jį pristatyti užsienio investuotojams bei talentams. Mes mielai prisidėsime atrandant įdomių sostinės ambasadorių tarp GLL tinklo narių, kurie padės Vilnių išryškinti pasaulio žemėlapyje“ – sako Kotryna Stankutė-Jaščemskienė, Global Lithuanian Leaders profesionalų tinklo vadovė.

  Konkurse į „GO Vilnius“ vadovo pareigas pretendavo 12 kandidatų, į atranką pakviesti 7. Šiuo metu naujoje agentūroje dirba 26 turizmo, verslo ir rinkodaros profesionalai, planuojama, kad komanda plėsis iki 34 darbuotojų. Įstaigos veikla bus finansuojama iš lėšų, kurias pavyko sutaupyti, optimizavus kitas savivaldybės įmones ir įstaigas, anksčiau menkai koordinuojamai vykdžiusias su investicijomis susijusią veiklą. Tarp jų – ir prie UAB „Vilniaus vystymo kompanija“ jungiama, šiuo metu likviduoti planuojama bendrovė „Start Vilnius“.