Teikti paraiškas startuoliai kviečiami jau nuo šiandien.

Ieško drąsių idėjų

Tiek novatoriškų idėjų turintys pavieniai asmenys, tiek jau įsitvirtinę lietuviški startuoliai kviečiami dalyvauti birželio 14–16 dienomis Rygoje organizuojamame hakatone ir laimėti galimybę kartu su „Rimi“ kurti naujus verslo modelius, taip pat plėtoti savo produktus ir paslaugas.

Prekybos tinklas kviečia teikti tiek naujus verslo sprendimus, tiek idėjas produktų ar paslaugų plėtojimui. Organizuojamo hakatono metu asmenys, atskiros komandos bei startuoliai turės galimybę per 48 val. paruošti specialiai „Rimi“ pritaikytos idėjos pasiūlymą.

„Ieškome ledus pralaužiančių, drąsių idėjų, kurias galėtume kurti kartu su novatoriais visose Baltijos šalyse. Laukiame startuolių, savo idėjomis galėsiančių stipriai paveikti mažmeninės prekybos sektorių ir prisidėti įgyvendinant mūsų verslo ambicijas“, – sako „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Vaidas Lukoševičius.

Pagrindiniai iššūkiai, kuriuos „Rimi“ kviečia startuolius spręsti kartu:

  • Novatoriškas prekių asortimentas ir paslaugos;
  • Efektyvumas ir greitis;
  • Tvarūs pirkėjo pasirinkimai;
  • Kainos ir kokybės santykis, taikant naujus verslo modelius ir naujos kartos technologijas (automatizavimas, dirbtinis intelektas, pažangioji duomenų analizė).

Idėjas vertins naujai įsteigta Ateities inovacijų taryba

„Rimi“ siekia svariai prisidėti prie startuolių ekosistemos plėtros Baltijos šalyse. „Dėl didesnio produktyvumo nuo šiol atvirą platformą prižiūrės „Rimi Baltic“ Ateities inovacijų taryba, kurią sudaro vadovų komandos nariai ir ekspertai“, – sako V. Lukoševičius.

Taigi, nuo šiol startuoliai turės galimybę pristatyti savo produktus ir paslaugas naujai įsteigtai tarybai. Taip bus siekiama greičiau rasti sprendimus ir juos įgyvendinti, jog jų naudą pajustų tiek pirkėjai, tiek „Rimi“ ir patys startuoliai.

Ekosistemos partneriu pasirinkta inovacijų bendrovė „Helve“, su kuria pastaruosius dvejus metus „Rimi Baltic“ bendradarbiavo atvirame inovacijų akseleratoriuje „Future Hub“. Šiuo principu jau įgyvendinti keturi bandomieji projektai tvarumo inovacijų srityje.

Daugiau informacijos apie inovacijų platformą čia.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą LOGIN.LT turinį.
(0 žmonių įvertino)
0