Didžioji dalis „Nord Security“ užregistruotų patentų susiję su virtualaus privataus tinklo (VPN) technologijos vystymu bei slaptažodžių valdymo įrankio „NordPass“ tobulinimu. Pastarojo įrankio vystymas ilgainiui leis sukurti technologiją, suteiksiančią vartotojams galimybę naudotis interneto įrankiais visiškai atsisakant slaptažodžių tuo pačiu išsaugant privatumą.

Naujausi bendrovės patentai susiję su praėjusiais metais pristatytais pagrindinio bendrovės produkto „NordVPN“ programinės įrangos funkcijomis: virtualiu tinklu „Meshnet“, leidžiančiu tiesiogiai pasiekti bet kurioje pasaulio vietoje esančius prietaisus per užšifruotus privačius tunelius, ir „Threat Protection“ sprendimu, apsaugančiu vartotojus nuo tokių kasdienių internetinių grėsmių kaip kenkėjiška programinė įranga ir sekimo priemonės.

„Kibernetinio saugumo grėsmės vartotojams ir verslams ne tik nuolat auga, bet ir kinta. Siekdami užtikrinti savo vartotojų saugumą ir privatumą internete mes ne tik reaguojame į kylančias grėsmes nuolat kurdami programinės įrangos atnaujinimus, bet ir orientuojamės į sisteminį esminių technologijų, kardinaliai keičiančių kibernetinio saugumo rinką, vystymą. Patentuotas sprendimas reiškia didesnį saugumą mūsų verslo segmento klientams, o mums – tai dar vienas pripažinimas, kad esame inovatoriai“, – teigia „Nord Security“ technologijų vadovas Marijus Briedis.

„Nord Security“ yra daugiausiai kibernetinio saugumo sektoriaus patentų Jungtinėse Amerikos Valstijose per pastaruosius trejus metus užregistravusi bendrovė.

„Įmonės strateginis sprendimas visuomet buvo pasaulinio lygio technologijas ir aukščiausią įmanomą pridėtinę vertę kurti Lietuvoje. Lietuvoje gyvenantys ir dirbantys informacinių technologijų specialistai yra pajėgūs tai daryti, o įmonė sudaro visas sąlygas inovuoti ir kurti globalioje rinkoje konkurencingiausius kibernetinio saugumo sprendimus“, – teigia M. Briedis.

Nors „Nord Security“ yra tarptautinė bendrovė, visi užpatentuoti technologiniai sprendimai sukurti ir tobulinti Lietuvoje. Juos kuriant prisidėjo daugiau nei 50 bendrovės darbuotojų, didžioji dauguma jų yra nurodyti išradėjais daugiau nei viename patente.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą LOGIN.LT turinį.
(2 žmonės įvertino)
4.5000