Estijos pradedančioji verslininkė Kadi Saadlo savo karjerą pradėjo dirbdama registratūroje viešbutyje, per beveik 15 metų karjerą pasiekė viešbučio vadovės poziciją, o tada pasitraukė – atsikraustė į Latviją, kur ėmėsi kurti platformą „HotelBuddy“ (angl. viešbučio draugas). Šiuo metu startuolis jau turi klientų Latvijoje ir Estijoje, žengia ir Lietuvą, taip pat čia ieško ir investuotojų į sparčią plėtrą.

Portalui LOGIN.LT K. Saadlo papasakojo, kokią problemą eliminuoja naujas produktas: nebereikia laukti eilėse prie viešbučio registratūros ar kol raktą atveš per „Airbnb“ užsakyto būsto savininkas. Tuo metu telefonas gali „atrakinti“ dar daugiau funkcijų ir galimybių, užsakyti paslaugų.

Kaip viskas veikia?

„Savo produktą pradėjome kurti 2020 metų pabaigoje ir paleidome jį praėjusiais metais, rugsėjį. Per labai trumpą laiką mes jau pasirašėme sutartis su keliais viešbučiais Estijoje ir Latvijoje ir labai greitai plečiamės. Ką daro „HotelBuddy“ – mes skaitmenizuojame viešbučių lankytojų kelionę. Kai jau užsirezervuojate viešbutį, tada įsiterpiame mes lyg virtuali registratūra. Mes atsiunčiame nuorodą, kuri svečią nuveda į web aplikaciją. Čia jie gali užpildyti reikiamus duomenis, kurių reikia viešbučiui, galima užsisakyti papildomų paslaugų, galima pagerinti viešbučio kambarį, dar galima susimokėti.

Atvykimo dieną mes į telefoną atsiunčiame virtualų raktą, tad atvykus į viešbutį galima praleisti visas eiles, nebesilankyti registratūroje, o eiti tiesiai į kambarį. „HotelBuddy“ galima pasirinkti kambarių aptarnavimo paslaugas, užsisakyti papildomas paslaugas“, – papasakojo K. Saadlo.

Ji pastebi, kad ir tradicinė televizija nebėra įdomi šiuolaikiniams žmonėms – jiems reikia prieigos prie „Netflix“, „Youtube“, o viešbučių infrastruktūra tam nepritaikyta. Kuriamas produktas ir tai keičia.

„Svečiai gali naudoti „HotelBuddy“ transliuoti asmeniniam turiniui per viešbučio televizorių. Daug žmonių nenori žiūrėti TV, jie to nebedaro namuose, juo labiau viešbučiuose. Todėl sukūrėme paprastą sprendimą prisijungti prie savo „Netflix“ ar „Youtube“, – dėsto pradedančioji verslininkė.

Baigiantis kelionei, kuomet reikia išsiregistruoti, taipogi viskas atliekama telefonu, ir lankytis registratūroje nebūtina.