Kaip nurodoma pranešime žiniasklaidai, pirmieji technologijų ir kūrybinių industrijų miestelyje įsikurs Lietuvos startuolis „Omnisend“, klimato technologijų startuolis „HeavyFinance“, švietimo inovacijas kuriantis „Turing College“, žaidimų kūrėjų studija „Pepi Play“. Taip pat startuoliams padedantis augti rizikos kapitalo fondas „Firstpick“.

Be to, kaip teigiama išplatintame pranešime, jau aiškūs ir pirmieji partneriai, kurie įsikurs tarp 8 restoranų, kavinių ir barų. Restoraną čia turės kepykla „Druska Miltai Vanduo“, kavos tinklas „Brew“ bei baras „San Diego“.

Pirmasis Naujamiestyje įsikūrusio technologijų miestelio etapas duris turėtų atverti 2025 metų pirmajame ketvirtyje. Planuojama, kad 100 mln. eurų investicijų pareikalavęs projektas pilnai bus užbaigtas 2026 metais. Dviejų hektarų teritorijoje įsikūrusiame „Tech Zity Vilnius“ miestelyje bus 55 tūkst. kv. metrų ploto bei beveik 5 tūkst. darbo vietų.

Skaičiuojama, kad projekte įsikurs apie 100 Lietuvos ir užsienio įmonių, taip pat atsiras iki 1 tūkst. dalyvių talpinsiantis konferencijų centras su keturiomis erdvėmis. „Tech Zity Vilnius“ taip pat turės bendradarbystės, edukacijos ir sporto erdves.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją