Pirmiausia L. Beliūnas siūlo atkreipti dėmesį į dviejų „milžinų“ turto palyginimą.

„Nuotraukoje matote „Facebook“ ir „Meta“ įkūrėjo bei vadovo Marko Zuckerbergo ir vieno žinomiausių bei sėkmingiausių investuotojų Voreno Bafeto turto palyginimą. Akivaizdu, kad Marko Zuckerbergo turtas per metus ženkliai sumažėjo, o Vorenas Bafetas ne tik sugebėjo išsaugoti, bet ir padidinti savo turtą.

Daug žmonių sakė, kad tai lyg obuolio ir kriaušės palyginimas. Mat vienas jų yra verslininkas, kūrėjas, kitas – investuotojas, bet ne tai yra svarbiausia. Markas Zuckerbergas reprezentuoja technologijų industriją, jis tapo milijardieriumi anksti ir greitai, tuo metu Vorenas Bafetas pasirinko visai kitą kelią. Jam tai užtruko ilgai, tačiau dirbo kryptingai, kol galiausiai susikrovė turtą.

Tiesa ta, kad daugelis žmonių juokėsi iš Voreno Bafeto, ypač technologijų bumo metu, kuris suteikė vertę tokiems žmonėms kaip M. Zuckerbergas. Dauguma sakė, kad technologijos yra ateitis, jos „viską suvalgys“, o tokie „seneliai“ kaip V. Bafetas nieko nesupranta, jie nemėgsta technologijų, todėl išnyks kaip dinozaurai.

Tačiau daugelis žmonių pamiršo, kad didžiąja V. Bafeto akcijų portfelio dalį sudaro didžiausia ir