Pirmasis „Login“ scenoje pasirodys „Swedbank Baltics“ Skaitmeninių kanalų vadovas Igoris Ryklys. Jis kalbės apie sužaidybinimo svarbą siekiant labiau įtraukti vartotojus. Kaip pastebi ekspertas, kiekvienas mūsų turime biologiškai užprogramuotą norą žaisti. Ne veltui visame pasaulyje priskaičiuojama per 2,5 mlrd. žaidimus žaidžiančių suaugusiųjų. Ir nors sužaidybinimas nėra naujovė, jis visame pasaulyje vėl įgauna antrą kvėpavimą: įtraukdami žaidimų patirtis galime pasiekti geresnių rezultatų įvairiose srityse – edukacijos, sveikatinimosi, versle, asmeninio tobulėjimo, komandų formavimo ir kt. I. Ryklys pasidalins banko patirtimi integruojant sužaidybinimo elementus ir pristatys pagrindinius principus, juos pritaikyti savo praktikoje.

I. Ryklys pranešimą „Žaisti ar nežaisti? Gamification antras kvėpavimas“ skaitys ketvirtadienį, gegužės 11 d., nuo 15:40 val. „Trailblazed by salesforce“ scenoje.

Kitą pranešimą konferencijos dalyviams ruošia „Swedbank“ Atvirosios bankininkystės partnerysčių vadovas Gediminas Misevičius. Jis kalbės apie finansų sektoriaus evoliuciją, skaitmenizaciją ir numatomą „atvirųjų finansų“ etapą.

Europos Sąjunga šį dešimtmetį (iki 2030-ųjų) yra paskelbusi skaitmenizacijos dešimtmečiu. Ir nors progresas vyksta, Lietuvos gyventojų skaitmeniniai įgūdžiai išlieka žemesni nei ES vidurkis, nepakankamai paruošta ir šalies infrastruktūra. Nepaisant to, finansų srityje vykstantis skaitmenizavimas ir Europinė duomenų strategija per pastaruosius kelerius metus padarė ženklių pokyčių, demokratizavo bankininkystės sektorių. Jau šiandien galime savo interneto banke matyti ir kituose bankuose turimų sąskaitų likučius, turime žymiai daugiau mokėjimo platformų ir tai sukūrė reikšmingą vertę vartotojams. Tačiau nuo 2025-2026 m. žengsime į dar naujesnį – „atvirųjų finansų“ etapą, kuriame vartotojų lauks dar patogesnės integracijos ir mažiau vargo tvarkant finansus.

Apie finansų rinkos ateitį bei jos keliamus iššūkius ir galimybes G. Misevičius įžvalgomis dalinsis penktadienį, gegužės 12 d. nuo 12:00 val. „Powered by Pigu“ scenoje.

Tą pačią dieną, penktadienį, nuo 13:00 val. „Login“ svečius kviečiame užsukti ir į „Charged by Inovacijų agentūra“ sceną, kurioje verslo ir startuolių atstovai bei investuotojai diskutuos, kaip startuoliams sėkmingiau pritraukti verslo įmonių investicijas. Kaip rodo pasaulinės konsultacinės bendrovės „McKinsey“ duomenys, verslo įmonės vis aktyviau vysto savo rizikos kapitalo veiklą ir šiandien maždaug trečdalis investicijų į startuolius atkeliauja iš korporacinių rizikos kapitalo fondų. Vis tik, tik mažoji dalis tokių partnerysčių sukuria abipusę vertę ir verslui, ir startuoliui. Tad diskusijos dalyviai aptars, kaip ne tik sėkmingiau pritraukti verslo investicijas, bet ir užtirktinti jų abipusę grąžą.

Šioje diskusijoje dalyvaus „Telesofto“ įkūrėjas Algirdas Stonys, neseniai investiciją iš „Tesonet“ pritraukusio startuolio „Flanco“ bendraįkūrėjas Tomas Meižys, „Katalista Ventures“ inovacijų partneris Arvydas Plėta ir energetikos srities startuolio „Stuart Energy“ verslo plėtros vadovas Donatas Pocius. Diskusiją moderuos „Swedbank“ Startuolių partnerystės vadovas Donatas Šumyla.

Tuo tarpu „Swedbank“ Finansų instituto ekspertė Justina Bagdanavičiūtė dalyvaus diskusijoje apie tai, kaip finansus vartoja ir valdo jaunimas – Z ir Alpha – kartos (penktadienį, nuo 15:00 „Trailblazed by salesforce“ scenoje).

Kviečiame dalyvauti „Login“ ir sekti „Swedbank“ pranešimus bei diskusijas.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą LOGIN.LT turinį.
(0 žmonių įvertino)
0