Geriausios skrydžių paieškos programėlės

Geriausios programelės atostogoms

Kelionės planavimas labai dažnai prasideda nuo krypties pasirinkimo. Ir tai padaryti toli gražu ne visada yra lengva. Skrydžiai – gana brangus malonumas, potencialiai galintis praryti ženklią jūsų atostogų biudžeto porciją. Štai čia jums ir pravers skrydžių paieškos programėlės. Tai milžiniškos duomenų bazės, kuriose talpinama informacija apie maršrutus, lėktuvuose esančias laisvas vietas, nuolaidas ir t. t. Jums užtenka tiesiog pasirinkti norimas išskridimo ir parskridimo dienas (arba dienų tarpsnį) ir kelionės kryptį. Tokiose platformose tuo pačiu galima ir įsigyti bilietus. Taigi, kurios yra geriausios? Daug informacijos ir patrauklių pasiūlymų tikrai rasite Skyscanner. Tai bene didžiausia tokio pobūdžio duomenų bazė, kurioje galėsite ir išsinuomoti automobilį bei rasti nakvynės vietą. Su šiuo įrankiu konkuruoti gali ir Expedia, Priceline, Kayak. Visos jos veikia labai panašiai. Šiek tiek skiriasi tik siūlomos nuolaidos ir vartotojo sąsaja.


Geriausios programėlės nakvynės paieškoms

Geriausios programelės atostogoms

Be abejo, planuodami atostogas labai atidžiai renkamės nakvynės vietą. Kartais reikia tiesiog patogaus kambario vienai ar dviem naktims. Kartais ieškome kažko komfortabilaus ilgesniam poilsiui. Nesvarbu, ko reikia jums, akivaizdu, kad prastas arba geras pasirinkimas gali būti esminis faktorius, nulemsiantis atostogų kokybę. Be abejo, du didžiuosius šios rinkos žaidėjus žino daugelis. Tai Booking ir AirBnb. Pirmasis labiau skirtas viešbučių ir hostelių paieškai (nors ne tik). Antrasis – privačių žmonių nuomojamiems butams bei kambariams. Abi sistemos geros ne tik dėl pasirinkimo gausos, bet ir dėl saugios, patikrintos rezervacijų bei apmokėjimų sistemos. Tačiau esama ir kitų gerų alternatyvų. Pirmiausiai į galvą ateina Expedia. Ši platforma labai patiks užkietėjusiems keliautojams, mat teikia daugiau paslaugų. Čia galėsite išsirinkti ir gyvenamąją vietą, ir skrydžius ir automobilį nuomai. Dar geriau tai, kad čia siūlomi rinkiniai – galimybė vienu kartu užsisakyti visas reikiamas paslaugas. Dar viena įdomi platforma – VRBO. Ji koncentruojasi į privačius butus, poilsio namus. Puikiai tiks ieškantiems vietos ilgesnei viešnagei.


Geriausios programėlės lankytinų vietų paieškai

Geriausios programelės atostogoms

Atostogauti išsiruošiame toli gražu ne tam, kad visą laiką prasėdėtume viešbučio kambaryje. Kelionės metu būtinai norisi pamatyti kažką naujo, patirti šį bei tą netikėto, ir galų gale tiesiog paragauti skanių dalykų. Čia nėra universalesnio įrankio už TripAdvisor. Ši platforma pasiūlys jums daugiau nei pakankamai idėjų, ką aplankyti, kur pavalgyti, kur papramogauti. Geriausia tai, kad visus vertinimus, apžvalgas ir komentarus rašo kiti keliautojai, tad, užuot skaitę reklaminius lankstinukus, galėsite susidaryti tikrą įspūdį apie vieną ar kitą vietą. Alternatyva šiam puslapiui – Yelp. Tiesą sakant, ši platforma tikrai nėra orientuota specifiškai į keliautojus. Tačiau ji vis tiek labai pravers per atostogas. Čia labai patogu ieškoti restoranų, pramogų vietų ir visokių kitokių paslaugų, bei vienoje vietoje rasti šimtus pačių vartotojų parašytų apžvalgų. Galų gale, verta pasinaudoti ir AtYourGate. Tai platforma pirmiausia skirta keliaujantiems lėktuvu. Čia rasite informaciją apie oro uostuose esančias maitinimo įstaigas ir jų pasiūlymus.

Geriausios programėlės keliaujantiems automobiliu

Geriausios programelės atostogoms

Dalis atostogautojų, užuot skridę, verčiau renkasi roadtrip‘ą, t. y., kelionę automobiliu. Idėja romantiška, bet tuo pačiu ir komplikuota. Laimė, egzistuoja visas pluoštas programėlių, galinčių padėti. Be abejo, pradėti reikėtų nuo Waze. Šis navigacijos įrankis ne veltui toks populiarus. Jis ne tik pateikia labai tikslius nurodymus, bet ir perspėja apie potencialius pavojus kelyje, atitinkamai koreguoja maršrutą. Dar viena naudinga programėlė – iExit. Ši tarptautinė duomenų bazė skirta tam, kad nepaklystumėte kelyje, t. y., nepražiopsotumėte svarbaus posūkio ar išvažiavimo. iExit itin pravers tiems, kurie automobiliu keliauja į užsienį. Telefone įsirašykite ir Roadtrippers. Šis įrankis padės kelionę susiplanuoti nuo nulio. Platformoje, veikiančioje bendruomenės principu, yra apie 25 mln. maršrutų. Galėsite pasirinkti mieliausią ir leistis į kelionę, o pakeliui stabtelėti įdomiose ar praktiškose vietose. Žinoma, maršrutą sudaryti galite ir patys.

Geriausios programėlės, padėsiančios susipakuoti lagaminą

Geriausios programelės atostogoms

Dar vienas klausimas, su kuriuo susiduria kiekvienas atostogautojas – būtinybė susikrauti lagaminą. Mintyse šis uždavinys atrodo daug paprastesnis, nei yra praktikoje, tad pagalba čia tikrai pravers. PackPoint yra įrankis, kuris turėtų atsidurti kiekvieno keliautojo telefone. Veikia ši programėlė labai paprastai. Čia su sistemos pagalba tiesiog sudarote sąrašą, ką reikia pasiimti. Pati programėlė, priklausomai nuo to, kur išsiruošėte, pateikia pasiūlymus, ko gali prireikti, atsižvelgdama tiek į orus, tiek į jūsų atostogų tipą, tiek į kitų bendruomenės narių patirtis. Jums teliks šiuos pasiūlymus arba priimti, arba atmesti. Žodžiu, jums tikrai nebereikės keiktis dėl namuose palikto telefono įkroviklio. Kalbant apie telefonus: mobilusis internetas yra nepakeičiamas pagalbininkas keliaujant. Būkite tikri, kad pakaks mobiliųjų duomenų: prieš kelionę pakelkite jų limitą arba tiesiog užsisakykite papildomai.
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės