2022 m. birželio 1 d. 10:00 REKLAMA

Nuo daiktų ieškiklio iki veiksmo kameros: 5 išmanieji prietaisai, kurie itin pravers vasarą

Nuo daiktų ieškiklio iki veiksmo kameros: 5 išmanieji prietaisai, kurie itin pravers vasarą
© Organizatorių nuotr.

Vasarą išmaniuosius prietaisus paliekame šiek tiek nuošalyje. Kompiuterius dažniau laikome išjungtus, žaidimų konsolėms imame šykštėti laiko, televizoriai ima kaupti vis storėjantį dulkių sluoksnį. Žodžiu, šiltasis metų laikas – proga pailsėti ne tik nuo darbų ar mokslų, bet ir nuo kasdien naudojamų technologijų. Ir tai labai sveika. Vasara juk skirta mėgautis saulės, o ne mėlynaisiais ekranų skleidžiamais spinduliais. Kita vertus, visiškai ignoruoti technologijų taip pat nereikėtų. Kai lauke toks geras oras, įvairūs išmanieji prietaisai gali padėti atsipalaiduoti dar labiau ir visiškai mėgautis laisvalaikiu. Taigi, kokios išmaniosios technologijos jums labiausiai pravers šią vasarą?

Patogesniam ir išmanesniam susisiekimui: elektriniai paspirtukai

Nuo daiktų ieškiklio iki veiksmo kameros: 5 išmanieji prietaisai, kurie itin pravers vasarą
© Organizatorių nuotr.


Vasarą, kai oras šiltas ir gražus, vargu, ar kam labai norisi sėdėti įkaitusiame automobilyje ar viešajame transporte. Būtų galima į darbą eiti pėsčiomis, bet toli gražu ne kiekvienas nuo saviškio gyvena kojoms draugišku atstumu. Tokioje situacijoje elektrinis paspirtukas tampa tiesiog tobula alternatyva. Tuo labiau, kad ši transporto priemonė pravers ir per atostogas – ekskursijas po parkus ar miškelius ji pavers daug malonesnėmis. Didžiausias rūpestis perkant paspirtuką – klausimas, kaip jį išsirinkti. Potencialūs važinėtojai čia turi daugybę galimybių. Jeigu šiuo metu sprendžiate, ką įsigyti, pagelbėsiančių patarimų ieškokite čia. Tiesiog atsiminkite, kad pasirinkimas turėtų priklausyti nuo jūsų patirties ir poreikių. Jeigu šią transporto priemonę tik atrandate, jums puikiai tiks ir biudžetiniai modeliai. Tarkime Xiaomi 1S ar Segway Ninebot F25E. Šie modeliai siūlo tobulą kainos ir kokybės balansą. O jeigu paspirtukas jau tapo jūsų pamėgta transporto priemone, pagalvokite apie Segway Ninebot MAX G30LE.

Nepakeičiamas pagalbininkas žvejams: echolotas

Nuo daiktų ieškiklio iki veiksmo kameros: 5 išmanieji prietaisai, kurie itin pravers vasarą
© Organizatorių nuotr.


Vasaros neabejotinai labai laukia ir žvejai. Nors užkietėjusiems žvejybos sezonas ir trunka ištisus metus, bet būtent šiltuoju metų laiku atsiranda daugiausiai progų ilgai pastoviniuoti prie vandens telkinio su meškere rankose. Žinoma, tikras žvejys jums pasakys, kad šiuo hobiu mėgaujasi visai ne dėl laimikio. Tačiau apgaudinėti savęs taip pat nederėtų. Visada daug smagiau ir maloniau, kai pagauni šį tą ypatingo. Žvejybos rezultatai tradiciškai priklausydavo nuo kelių dedamųjų: tinkamo vietos ir laiko pasirinkimo, taktikos ir labai daug sėkmės. Echolotai į šią formulę pridėjo dar ir informaciją. Šie prietaisai, įmesti į vandenį, skenuoja dugną, taip matuodami vandens gylį, temperatūrą, reljefą ir žuvų būriavimosi vietas. Kitaip tariant, pagauti laimikį su echolotu tampa daug lengviau. Tikslumu ir patikimumu rinkoje mažai kas prilygsta lietuvių sukurtiems Deeper. Jeigu patys norėtumėte išbandyti tokį prietaisą, pradėkite nuo Deeper Smart Sonar Pro+ 2. O labiau patyrusiems žvejams verta pasidairyti į Deeper Smart Sonar Chirp+ 2.

Vasaros įspūdžiams fiksuoti: veiksmo kameros

Nuo daiktų ieškiklio iki veiksmo kameros: 5 išmanieji prietaisai, kurie itin pravers vasarą
© Organizatorių nuotr.


Sakoma, kad teigiamos emocijos turi vertę tik tada, kai jomis daliniesi. Dalintis savo kasdienio gyvenimo bei kelionių įspūdžiais daugybei žmonių jau seniai tapo įprasta. Be to kai kuriems žmonėms net sunku įsivaizduoti gyvenimą. Tačiau, koks geras bebūtų jūsų išmanusis telefonas, jis turi labai aiškius apribojimus. Tai palyginti gležnas prietaisas, o jo kameros funkcijos – tik dalis paskirties. Jis turi atlikti ir daugybę kitų funkcijų. Jeigu pastaruoju metu daug mąstote, kad norėtųsi su pasauliu įspūdžiais dalintis dar kokybiškiau, verta pagalvoti apie investiciją į GoPro kamerą. Ypač jeigu gyvenate aktyviai bei dažnai fiksuojate įspūdingas patirtis. GoPro HERO9 Black ir GoPro HERO10 Black čia bus tiesiog tobulas pasirinkimas. Šios kameros ypač tvirtos, atlaiko net ir sudėtingiausias oro sąlygas, fiksuoja ypač detalų ir stabilų vaizdą, taip pat prisijungia prie interneto, todėl įspūdžius galėsite transliuoti ir tiesiogiai.

Jeigu vasarą norite pamatyti daugiau: dronai

Nuo daiktų ieškiklio iki veiksmo kameros: 5 išmanieji prietaisai, kurie itin pravers vasarą
© Organizatorių nuotr.


Vasara ir atostogos suteikia vieną didžiausių privalumų – galimybę pamatyti naujas vietas, pasigrožėti iki tol dar neregėtais peizažais. Tiesa, plika akimi galima pamatyti tik mažąją dalį grožio – didžioji lieka nepasiekiama. Jeigu vis dėlto norite ją išvysti, kodėl su savimi nepasiėmus drono? Tai tikrai nebėra milžiniška investicija, kurią sau leisti gali tik profesionalai. Net ir gana paprastas, racionaliai įkainotas dronas geba pakilti į pakankamai didelį aukštą ir savo kameros akimi parodyti neįtikėtinus vaizdus. Kaip tik toks yra ir DJI Tello. Šis kompaktiškas dronas – tobulas pasirinkimas pradedantiesiems. Modelis ypač lengvai valdomas. Jį tereikia mestelti į viršų, o tada kontroliuoti per išmaniojo telefono programėlę. Dronas turi išvystytą aukščio palaikymo sistemą, kuri užtikrina stabilų skrydį. Tuo pačiu čia veikia ir elektroninė vaizdo stabilizavimo sistema, kuri užtikrina, kad filmuojami video būtų maksimaliai kokybiški.

Kad vasarą nieko nepamestumėte: daiktų ieškikliai

Nuo daiktų ieškiklio iki veiksmo kameros: 5 išmanieji prietaisai, kurie itin pravers vasarą
© Organizatorių nuotr.


Vasarą daug judame, daug klaidžiojame, prigulame paplūdimyje ar ant pievelės. Kitaip tariant, šiltuoju metų laiku yra labai paprasta kažką pamesti. Raktai ar piniginė – patys didžiausi įtariamieji. Žodžiu, argi nebūtų šaunu, jeigu turėtumėte ieškiklį, galintį padėti nesunkiai surasti pamestą daiktą? Būtent toks ir yra Apple AirTag. Tai nedidelis monetos dydžio žetonas, kurį galite pritvirtinti prie norimo daikto – raktų, dviračio, piniginės, krepšio ir t. t. Palikus ar pametus, jį nesunkiai surasite su savo telefonu. Apple AirTag skleidžia signalą, kuris yra matomas visiems aplink esantiems Apple prietaisams. Šie duomenys tuomet apdorojami debesyje, o jums suteikiama stebėtinai tiksli informacija apie tai, kur būtent yra pamestas daiktas. Sudomino idėja, bet norėtųsi labiau Androidpritaikytos alternatyvos? Nesijaudinkite, ji irgi egzistuoja. Samsung Galaxy Smart Tag veikia labai panašiu principu ir labiau tiks Samsung telefonų savininkams.

Daugiau iš Tele2 inovacijų biuro
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą LOGIN.LT turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Svarbiausios naujienos ir komentarai iš LOGIN.LT –
kiekvieną savaitę tiesiai į el. paštą!