2022 m. lapkričio 23 d. 09:41

Toliau skelbiama apie atleidimus: HP planuoja per ateinančius trejus metus atsisakyti 6 tūkst. darbo vietų

Toliau skelbiama apie atleidimus: HP planuoja per ateinančius trejus metus atsisakyti 6 tūkst. darbo vietų
© Gamintojo nuotr.

JAV informacinių technologijų bendrovė „Hewlett Packard“ (HP) antradienį pranešė, kad per ateinančius trejus metus atleis net 6 tūkst. darbuotojų, kadangi smunkanti pasaulio ekonomika ir toliau įtraukia JAV technologijų sektorių.

HP, 2021 metų pabaigoje turėjusi 51 tūkst. darbuotojų, iki 2025 metų sieks sutaupyti 1,4 mlrd. JAV dolerių, rinkdamasi taupymo kelią, kaip ir kitos technologijų milžinės, pavyzdžiui, „Meta“, „Amazon“ ir „Twitter“.

Planas „leis mums geriau aptarnauti savo klientus ir paskatinti ilgalaikės vertės kūrimą mažinant išlaidas ir reinvestuojant į pagrindines augimo iniciatyvas, kad galėtume padėti savo verslo ateičiai“, sakė HP generalinis direktorius Enrique Loresas (Enrikė Loresas).

Kiek anksčiau šį mėnesį „Meta“ pranešė, kad atleis daugiau nei 11 tūkst. darbuotojų, o „Twitter“ – pusę iš 7,5 tūkst. darbuotojų.

HP, gaminanti kompiuterinę įrangą ir spausdintuvus, pranešė, kad paskutiniame 2022 finansinių metų ketvirtyje pajamos sumažės 11,2 proc. iki 14,8 mlrd. JAV dolerių.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą LOGIN.LT turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Svarbiausios naujienos ir komentarai iš LOGIN.LT –
kiekvieną savaitę tiesiai į el. paštą!