„Žiedinis tinklo įrangos gyvavimo ciklas yra reikšmingas sprendimas tvarumui, kuris yra labai svarbus mūsų įmonės strategijoje. Siekiame ne tik užtikrinti geriausią ryšio kokybę savo klientams, bet ir įgyvendinti taršą mažinančius sprendimus“, – pranešime spaudai teigia Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Baltijos šalims.

Žiedinės ekonomikos principų pritaikymas įmonėje leis sumažinti ne tik atliekų kiekį, bet ir pramonės daromą poveikį aplinkai. O socialinę ir ekonominę naudą tikimasi gauti, pirmiausia, dėl didesnio pakartotinio naudojimo bei perdirbimo galimybių.

Įgyvendindama savo viziją tapti tvarumo lydere, „Tele2“ jau dabar savo veikloje laikosi klimato neutralumo principo. Įmonė iki 2029 m. siekia 60 proc. sumažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą visoje savo vertės kūrimo grandinėje, teigiama pranešime.

„Tele2“ taip pat aktyviai dalyvauja pasaulinės mobiliojo ryšio pramonės asociacijos „GSMA“ vykdomame projekte, kurio tikslas – nustatyti didesnes pakartotinio naudojimo galimybes.

Operatorius kartu su tiekėjais sieks savo tikslų ir sudarys galimybes klientams pakeisti pakartotinio naudojimo bei perdirbimo įpročius.

Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ 2020 m. buvo pripažinta pirmąja klimatui neutralia telekomunikacijų bendrove Švedijoje ir Baltijos šalyse, teigiama pranešime. Neutraliu klimatui operatorius pripažintas remiantis pasauliniu Šiltnamio efektą sukeliančių dujų protokolu, įgyvendinus korporacijoms taikomus standartus (angl. GHG Protocol Corporate Standard).

Tais pačiais metais Tele2“ pripažintas ir tvariausiu mobiliojo ryšio operatoriumi Lietuvoje. Tvariausių įmonių reitingas kasmet sudaromas vienos didžiausių nepriklausomų tyrimų bendrovių Europoje „Sustainable Brand Index TM“ (liet. „Prekių ženklo tvarumo indeksas“).