2022 m. lapkričio 24 d. 13:51

Sutriko pavežėjimo platformos „Bolt“ veikla – tikimasi, kad artimiausiu metu atsistatys

Sutriko pavežėjimo platformos „Bolt“ veikla – tikimasi, kad artimiausiu metu atsistatys
© Bendrovės nuotr.

Ketvirtadienį kyla sunkumų norint per „Bolt“ platformą išsikviesti pavežėją. LOGIN.LT skaitytojai, o taip pat ir vairuotojai skundžiasi, kad programėlė iškvietimo metu užstringa. „Bolt“ atstovai patvirtina, kad yra techninių problemų, kurios tvarkomos.

„Sveiki, šiuo metu susiduriame su vairuotojų programėlės trikdžiais. labai atsiprašome už nesklandumus ir dėkojame už jūsų kantrybę. Artimiausiu metu trikdžiai bus išspręsti. Bolt komanda“, – tokiu gautu pranešimu „Bolt“ naudotojai dalijasi socialiniuose tinkluose.

Vienas skaitytojas įtaria, kad vyksta kibernetinė ataka.

„Visame pasaulyje užstrigo BOLT veikla. Itariama kibernetinės ataka. Jau kelias valandas neįmanoma išsikviesti „Bolt“, – skundėsi skaitytojas.

O „Bolt“ vairuotojai socialiniuose tinkluose dalijasi, kad priėmus užsakymą programėlė taipogi pakimba.

Bendrovės komunikacijos specialistas Mantas Čižas patvirtino, kad trikdžių yra, jie yra tvarkomi, ir artimiausiu metu paslaugos turėtų veikti.

„Šiandien „Bolt“ platforma susidūrė su techninėmis problemomis daugelyje šalių –vartotojai negalėjo naudotis mūsų paslaugomis. Šiuo metu mūsų komanda pašalino trikdžius ir programėlės veikla atsistato. Atsiprašome už nepatogumus“, – paaiškina jis.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą LOGIN.LT turinį.
(6 žmonės įvertino)
3.3333

Svarbiausios naujienos ir komentarai iš LOGIN.LT –
kiekvieną savaitę tiesiai į el. paštą!