Prie universiteto stendo renginio lankytojus kvies gausi devynių KTU fakultetų atstovų komanda. Konsultantai mielai atsakys į visus su bakalauro ir magistrantūros studijomis, mokslu ir būsima karjera susijusius klausimus, pristatys universiteto fakultetus, papasakos apie laisvalaikio, sporto, praktikų, visuomeninių veiklų galimybes, KTU siūlomas papildomas vertes.

Numatytos netradicinės pramogos


Mugės lankytojams KTU pasiūlys ne tik gausų aktualios informacijos kiekį. Dalyviams kelią į universiteto stendą nurodys didžiulis, ore kybantis holografinis kubas. Priėję arčiau abiturientai ir visi besidomintys studijomis turės galimybę keletą minučių pabuvoti kitoje dimensijoje – futuristiniame-kaleidoskopiniame tunelyje. Įžengus į jį, bus galima ir nusifotografuoti.

Lankytojų laukia ir pramogos inovacijų alėjoje: bus galima išbandyti virtualios realybės akinius, 3D piešimą, akimi valdomus žaidimus, pažaisti KTU studentų kurtą žaidimą „Gunplay VR” žaidimą, „pagroti“ daiktais, susipažinti su LEGO robotais, Kauno miesto skaitmeniniu dvyniu ar net pasidaryti laikiną purškiamą tatuiruotę.

„KTU – šiuolaikiškas ir inovatyvus universitetas, galintis suteikti įvairių žinių, kompetencijų, ugdyti smalsumą, kūrybiškumą, gebėjimą generuoti idėjas ir jas įgyvendinti. Pristatydami universitetą tą ir norime akcentuoti, todėl KTU prisistatymas bus labai įvairialypis“, – teigia KTU Rinkodaros skyriaus vadovė Indrė Komisaraitytė.

KTU inovacijų alėjoje taip pat veiks kūrybinės inžinerijos dirbtuvės „FabLab“. Jose lankytojai galės iš arčiau susipažinti su elektronikos inžinerija ir net susilituoti savo „mirksiuką“. „Mirksiukas“ – tai edukacinio pobūdžio įrenginys, kurį konstruojant susipažįstama su elektronikos pagrindais, išmokstama lituoti.

Pateiks aktualios informacijos pliūpsnį


KTU atstovai universiteto stende dalyvius kvies atlikti karjeros testą, kuris padės nuspręsti, kokios krypties studijos labiausiai tinka.

„Žalgirio“ arenos VIP salėje, įsikūrusioje nuliniame arenos aukšte prie eskalatoriaus, vyks dar vienos dirbtuvės „Pasiruošk brandos egzaminams su KTU“.

Valstybinis brandos egzaminas – rimtas žinių išbandymas kiekvienam moksleiviui, tad dirbtuvių metu vyks pasiruošimas dviem egzaminams: 11:00–12:00 val. matematikos egzaminui pasiruošti padės KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakulteto dėstytoja Violeta Kravčenkienė; 13:00–14:00 val. vyks užsiėmimas ruošiantis lietuvių kalbos ir literatūros egzaminui, kurį ves lietuvių kalbos mokytojas Mindaugas Grigaitis.

KTU kviečia pasiklausyti KTU Nacionalinio inovacijų ir verslo centro Technologijų perdavimo projektų vadovės Odetos Pocienės pranešimo „Ko mane išmokė baimė?“. Susidomėjusieji 12:20 val. laukiami „Žalgirio“ arenos amfiteatre.

„Tai pranešimas, kuris skirtas visiems, kurie bijo bijoti. Tiek moksleiviams ar studentams, besiruošiantiems egzaminams ir susiduriantiems su baime dėl jų, tiek ir dirbantiems, kurie taip pat jaučia įvairias baimes, neužtikrintumą, dvejoja susidūrę su pokyčiais“, – tikina I. Komisaraitytė.

Aktyviausiems ir greičiausiems dalyviams – dovanos


Universiteto atstovai siūlys prisijungti ir prie žaidimo „Pirmi žingsniai tavo karjeros kelio link“. Žaidimo esmė – pasiimti KTU veiklų vietose išduodamą kortelę ir surinkti bent penkių skirtingų spalvų lipdukus dalyvaujant skirtingose KTU veiklose.

„Iš viso turėsime šešias skirtingas veiklas, tad kažkurioje vienoje bus galima ir nesudalyvauti. Surinkus penkis lipdukus, kortelė bus iškeičiama į specialią KTU paruoštą dovaną“, – sako KTU Rinkodaros skyriaus vadovė I. Komisaraitytė, ragindama renginio dalyvio paskubėti, nes dovanų kiekis bus ribotas.

„Aukštųjų mokyklų mugė 2023“ Kauno „Žalgirio“ arenoje – jau sausio 19 dieną. KTU atstovai visų susidomėjusių lauks nuo 10 val. iki 16 val. Renginys nemokamas.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą LOGIN.LT turinį.
(1 žmogus įvertino)
1.0000