2021 metais „Nordcurrent“ pajamos sudarė 62,75 mln. eurų ir išaugo 20 proc. lyginant su 2020 m. (52,44 mln. eurų). Skaičiuojama, kad prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą bei amortizaciją pelnas (EBITDA) siekė 1,44 mln. eurų (2020 m. – 10,03 mln. eurų).

„2021 m. mums buvo itin darbingi. Mūsų apyvarta, lyginant su 2020 m. augo. Nusprendėme nekaupti pelno, o investuoti į naujų žaidimų kūrimą bei leidybą. Praėjusiais metais išleidome du žaidimus išmaniesiems įrenginiams ir sėkmingai juos įvedėme į rinką, o 2022 sausį išleidome dar vieną perspektyvų žaidimą „Happy Clinic“.

Toks strateginis įmonės žingsnis lėmė, jog žaidimai jau dabar pradeda nešti didesnes pajamas. Skaičiuojame, jog investicijos šiemet įmonę augins iki 75 proc. ir apyvartą didins iki 110 mln. eurų“, – sako „Nordcurrent“ vadovė Viktorija Trofimova.

Pasak jos, investicijų į žaidimus grąža matoma jau dabar – parsisiuntimų skaičiai sparčiai auga. 2021 m. išleistus žaidimus „Airplane Chefs“ ir „Pocket Styler“ atitinkamai parsisiuntė virš 10 ir 12 mln. žaidėjų. Dar šių metų sausio pabaigoje pasirodęs „Happy Clinic“ žaidimas per du mėnesius sulaukė virš 2 mln. parsisiuntimų.

Dėl karo Ukrainoje reikėjo skubiai prisitaikyti prie pasikeistusios situacijos. Kad užtikrinti sklandų darbą ir tolesnę plėtrą Ukrainoje buvo atidarytas laikinas „Nordcurrent“ biuras Varšuvoje. Iš 250 įmonėje dirbančių žmonių į naują biurą buvo perkelti visi norintys iš Dnipro bei Odesos miestų. „Nordcurrent“ vadovė viliasi, jog karui slopstant darbuotojai galės saugiai grįžti į gimtinę Ukrainoje, tačiau kol kas reikia gebėti prisitaikyti.

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės