2022 m. gegužės 30 d. 13:01

"Netflix" užbaigė kovo mėnesį paskelbtą pasitraukimą iš Rusijos

Rusijos vartotojai neteko prieigos prie srautinio transliavimo milžinės „Netflix“, šiai Vakarų bendrovei dėl karo Ukrainoje nusprendus pasitraukti.

Nuo penktadienio „Netflix“ svetainė ir programėlės nebebuvo prieinamos, o bendrovės atstovas žiniasklaidai patvirtino, kad prenumeratoriai nebeturi prieigos.

„Tai yra kovo mėnesį paskelbto pasitraukimo iš Rusijos rinkos įgyvendinimas“, – pirmadienį AFP sakė „Netflix“ atstovas.

JAV įsikūrusi platforma kovo pradžioje paskelbė, kad pasitraukia iš Rusijos po to, kai Maskva pasiuntė savo kariuomenę į kaimyninę šalį. Tačiau bendrovė palaukė iki dabartinio atsiskaitymo ciklo pabaigos ir tik tada atjungė klientus.

„Netflix“ yra pirmaujanti pasaulyje srautinio transliavimo platforma, 2021 metų pabaigoje turėjusi 221,8 mln. prenumeratorių, tačiau Rusijoje jų nebuvo daug.

Balandžio mėnesį laiške akcininkams bendrovė pranešė, kad dėl pasitraukimo iš Rusijos neteko 700 tūkst. apmokamų prenumeratų ir dėl to patyrė pirmąjį per dešimtmetį vartotojų skaičiaus sumažėjimą pasauliniu mastu.

„Netflix“ yra viena iš daugybės užsienio bendrovių, kurios paskelbė apie veiklos sustabdymą arba visišką pasitraukimą iš Rusijos, kai ši vasario 24 dieną užpuolė Ukrainą.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą LOGIN.LT turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Svarbiausios naujienos ir komentarai iš LOGIN.LT –
kiekvieną savaitę tiesiai į el. paštą!