Populiariausia pasaulyje vaizdo transliavimo paslaugas teikianti „Netflix“, turinti apie 222 mln. prenumeratorių visame pasaulyje, nusipirko Teksaso valstijos mobiiųjų žaidimų kompaniją „Boss Fight Entertainment“. Anot „The New York Times“, „Netflix“ nesutiko atskleisti, kiek kainavo toks pirkinys.

Tai jau yra trečioji vaizdo transliavimo gigantės nusipirkta žaidimų studija – po pernai metais pirktos „Night School“ ir anksčiau kovą įsigytos suomių bendrovės „Next Games“.

„Didelė šios studijos patirtis kuriant populiariausius įvairių žanrų žaidimus padės paspartinti mūsų galimybes „Netflix“ nariams teikti puikius žaidimus, kad ir kur jie norėtų juos žaisti“, – „The Verge“ pasakoja „Netflix“ žaidimų studijų viceprezidentas Amiras Rahimi.

Rahimi tai pat pažymi, kad „Netflix“ šiuo metu yra „ankstyvose dienose“ kuriant savo žaidimų padalinį, o ateityje planuoja samdyti ir įsigyti dar daugiau.

„Boss Fight Entertainment“ yra maždaug pusantro šimto darbuotojų jungianti bendrovė, kuri turi biurus Alene, Teksase ir Sietle, Vašingtone.

Nors, anot „The New York Times“, „Netflix“ turi žymiai mažiau žaidimų studijų, jei lygintume su tokiomis kompanijomis kaip „Microsoft“ ir „Sony“, bet tokie vaizdo transliavimo lyderių sandoriai rodo besiformuojančią „Netflix“ strategiją veržtis į žaidimų pasaulį ir bandyti pasivyti savo konkurentus.

Kaip teigia „Netflix“ žaidimų plėtrai vadovaujantis Mike‘as Perdu, bendrovė ketina išsiskirti savo prekių ženklo patrauklumu ir naudotis serialais, kuriuos būtų galima paversti žaidimais.

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės