„Microsoft“ teigia, kad sandoris su „OpenAI“ apims dirbtinio intelekto technologijų diegimą jos produktuose, rašo „the Guardian“.

2022 m. lapkritį pristatytas pokalbių rotoas „ChatGPT“ išsyk tapo interneto sensacija – jis gali pateikti prasmingus ir sklandžius atsakymus į keliamas problemas, parašyti tekstą, programinį kodą ar kt.

Netrukus dirbtinio intelekto sprendimai gali sustiprinti „Microsoft“ siūlomą paieškos sistemą „Bing“, taip pat jie gali būti diegiami į biuro programinę įrangą, pvz., „Word“, „PowerPoint“ ar „Outlook“ programas.

Tekstą ar vaizdus generuojantys modeliai apmokyti panaudojant didžiulius kiekius anksčiau žmonių parengtų vaizdų ar tekstų – mašininiai modeliai užduotis atlieka pateikus paprastą tekstinę užlausą.

Rinkos ekspertai naujas technologijas lygina su revoliucija, kuri kelia ir iššūkių mokytojams universitetuose ir mokyklose, mat jau dabar mokiniai naudojasi pokalbių robotais, kad parašytų kokybiškus rašinius ar darbus.

„Bendradarbiaujame su „OpenAI“ siekdami atsakingai tobulinti pažangiausius DI tyrimus ir demokratizuoti DI kaip naują technologijų platformą“, – teigia „Microsoft“ valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius Satya Nadella.

Anot jo, kitu etapu partneriai, kūrėjai ir kitos organizacijos gaus prieigą prie geriausios dirbtinio intelekto infrastruktūros ir įrankių.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą LOGIN.LT turinį.
(0 žmonių įvertino)
0