Lietuvos pašto atstovas Lukas Simonas Zadarackas teigia, kad kalėdinis laikotarpis – intensyviausias metas pagal siunčiamų siuntų kiekius.

„Tam, kad užsienyje gyvenantys artimieji ar draugai dovanas siuntų pavidalu gautų laiku, arba iki švenčių, tuo reikėtų pasirūpinti kiek įmanoma anksčiau. Norime atkreipti dėmesį, kad keliavimo laikas iki gavėjo pirmiausiai priklauso nuo siuntimo krypties.

Pavyzdžiui, vidutinė siuntos keliavimo trukmė iki JAV arba Kanados siekia iki 15 dienų, Australijos iki 20 dienų, Vakarų Europos šalių – nuo 6 iki 13 kalendorinių dienų. Siunčiant tarptautines siuntas, gyventojus kviečiame užsisakyti paslaugą „Su sekimu“, kuri leidžia stebėti siuntos judėjimą iki pat įteikimo gavėjui“, – pataria L. Zadarackas.

Lietuvos paštas
Lietuvos paštas

Anot jo, siuntos Lietuvoje vidutiniškai keliauja apie 2–3 dienas.

„Siuntos atkeliauja per kelias dienas siunčiant paštu, ir vieną darbo dieną per LP EXPRESS paštomatų ir kurjerių tinklą. Pastarajame daugiau nei 97 proc. siuntų gavėjui yra pristatomos jau kitą darbo dieną.

Vis dėlto, kad siuntos adresatą Lietuvoje pasiektu laiku, tai padaryti galima iki gruodžio 15 d. Tik tokiu atveju šventiniai linkėjimai dar iki Kalėdų spės pasiekti adresatus“, – aiškina L. Zadarackas.

Pasak Lietuvos pašto atstovo, kad siuntimas būtų kuo patogesnis ir greitesnis, siuntas rekomenduojama formuoti Lietuvos pašto savitarnoje.

Lietuvos paštas
Lietuvos paštas

„Taip pavyks išvengti adresavimo netikslumų, bus patogu apmokėti už siuntimą, o paruoštą siuntą beliks atnešti į bet kurį pašto skyrių ir ją palikti tam skirtoje savitarnos zonoje.

Dar greitesniam siuntų pristatymui kviečiame rinktis LP EXPRESS paštomatus. Tokiu atveju siuntą galima registruoti tiek pačiame paštomate, tiek ir iš anksto Lietuvos pašto savitarnoje. Siuntos lipduką galėsite atsispausdinti prie paštomato, arba daugelyje pašto skyrių.“

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą LOGIN.LT turinį.
(6 žmonės įvertino)
3.0000