„Nors nauja interneto svetainė gali atrodyti tik techninis pokytis, esu tikras, kad šiuolaikiniam žmogui, piliečiui, tai yra kur kas daugiau. Tai ne tik galimybė rasti informaciją laikmetį atitinkančioje platformoje, bet ir įrankis mums saugiai ir patogiai pateikti naujienas, susijusias su krašto apsauga“, – sako krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas.

Kuriant šią Krašto apsaugos ministerijos interneto svetainę didžiausiais dėmesys buvo skiriamas svetainės patogumui, interaktyvumui, funkcionalumui, rašoma pranešime spaudai.

Naujojoje Krašto apsaugos ministerijos interneto svetainėje gausu galimybių kurti sąsajas tarp puslapių, susieti naujienas pagal temas, talpinti įvairią vizualinę informaciją. Ši interneto svetainė, kaip teigiama, ne tik geriau atitinka visuomenės poreikius, bet yra tvaresnė – dėl supaprastintos struktūros joje yra mažiau puslapių, sukurtos įvairios elektroninės užklausų formos, rasti reikiamą informaciją yra lengviau.

Naujoji interneto svetainė yra pritaikyta neįgaliesiems, patogi naršyti išmaniaisiais įrenginiais, įdiegta naujienų prenumeravimo sistema. Kurį laiką bus prieinama ir senoji interneto svetainės versija.

Ministerijos interneto svetainė sukurta bendradarbiaujant su daugiau nei 15-os metų patirtį sukaupusia internetinių projektų vystymo ir įgyvendinimo įmone „Daisoras“.