„Mes nebebūsime vien tik Jungtinėje Karalystėje įsikūrusi įmonė. Dėl Brexit aptarnauti žemyninę Europą iš Jungtinės Karalystės tampa daug sudėtingiau, o perkėlus įmones į Lietuvą, Airiją ir Vokietiją, galėsime sklandžiai teikti paslaugas klientams ES ir visame pasaulyje. Lietuvą matome kaip centrinį Europos, kuri yra didžiausia mūsų rinka, operacijų biurą, platformos augimo centrą regione,“ – sako Lane Kasselman, „Blockchain.com“ vykdomasis direktorius.

Lane Kasselman, „Blockchain.com“ vykdomasis direktorius
Lane Kasselman, „Blockchain.com“ vykdomasis direktorius
© Asm. albumas

Platforma, per kurią kripto valiutomis buvo įvykdyta transakcijų už 1 trilijoną dolerių, biurą Lietuvoje atidarė 2019 m. „Blockchain.com“ pasaulyje turi per 37 milijonus naudotojų, komandą sudaro 600 žmonių. Lietuvos biure dirba apie 20 specialistų, per šiuos metus komandą planuojama padvigubinti.

Pasak įmonės atstovo, „Blockchain.com“ mato Lietuvą kaip kripto valiutų centrą Europoje ir sieks stiprinti šalies inovatyvumą.

„Pasaulinės bendrovės „Blockchain.com“ planuojama plėtra ir investicijos Lietuvoje yra patvirtinimas, kad judame teisinga linkme ir tampame vis patrauklesne šalimi tokio lygio kompanijoms. Skaitmenizacija ir technologijų integracija bei kūrimas yra svarbios Lietuvai strateginės kryptys, o tokių platformų kaip „Blockchain.com“ atėjimas į Lietuvą yra didelis žingsnis į priekį, siekiant tapti stipriu finansinių technologijų centru Europoje,“ – teigia Aušrinė Armonaitė, LR Ekonomikos ir inovacijų ministrė.

Kartu su įmonės steigimu bei investicijomis Lietuvoje, iki 2022 m. vidurio „Blockchain.com“ darbuotojų skaičių pasaulyje augins iki 700, valdybą papildo nauji nairiai: Tomas Hortonas (buvęs „American Airlines“ pirmininkas ir generalinis direktorius, šiuo metu vadovauja „Walmart“ ir „General Electric“ nepriklausomoms valdyboms) ir Marcie Vu (anksčiau „Qatalyst“ ir „Morgan Stanley“, dirbusi su didžiausiomis vartotojų technologijų įmonėmis).

„Lietuva yra antra didžiausia finansinių technologijų sostinė Europoje, turinti tokioms bendrovėms draugišką įstatyminę bazę, itin konkurencingas sąlygas ir didelį kiekį profesionalų. Be to, Vilnius pasižymi inovatyvumu, pažengusia verslo kultūra, o kriptovaliutos yra populiarus būdas investuoti. Būtent šios priežastys mus, kaip ir kitas finansines bendroves, paskatino imtis plėtros Vilniuje,“ – pranešime sako Lane Kasselman.

„Blockchain.com“ misija yra sukurti internetinę finansinę sistemą, kuri leistų bet kam pasaulyje lengvai kontroliuoti savo pinigus.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą LOGIN.LT turinį.
(0 žmonių įvertino)
0