2022 m. birželio 28 d. 15:03

„Huawei“ pristatė naujus telefonus, kompiuterį, ausines

Nauji „Huawei“ įrenginiai
Nauji „Huawei“ įrenginiai
© Bendrovės archyvas

Turkijoje „Huawei“ pristatė moderniausios kartos išmaniuosius įrenginius, įskaitant nešiojamąjį kompiuterį, „nova“ serijos išmaniuosius telefonus bei belaides ausines. Jie netrukus, žadama, pasirodys Lietuvos rinkoje.

Kaip teigia „Huawei Consumer Business Group“ vadovas Centrinės ir Rytų Europos šalims Derek Yu, bendrovė ir toliau rūpinsis moderniausių technologijų gamyba bei naujais prietaisais džiugins vartotojus visame pasaulyje. Kompanijos atstovas pažadėjo, jog investicijos į įvairių kategorijų produktus ateityje reikšmingai augs, nes tai leis pasiūlyti naudingus įrenginius verslui ir individualiems vartotojams, rašoma pranešime spaudai.

Nauji „Huawei“ įrenginiai
Nauji „Huawei“ įrenginiai
© Bendrovės archyvas

Išmanieji telefonai „nova Y70“ ir „nova Y90“ turės galingą bateriją, greitą įkrovimą

Renginyje pristatyti du nauji „nova“ serijos išmanieji telefonai, kuriais artimiausiu metu bus prekiaujama ir Lietuvoje. Kaip ir praeiti šios serijos modeliai, naujieji prietaisai pasižymi galinga baterija, kurią vidutinio vartojimo sąlygomis užtenka įkrauti du kartus per savaitę. Be to, greitojo įkrovimo funkcija leidžia pusę išmaniojo telefono baterijos įkrauti per 30 minučių.

Nauji „Huawei“ įrenginiai
Nauji „Huawei“ įrenginiai
© Bendrovės archyvas

Abu „nova“ telefonai išsiskiria ir dideliu bei plačiu ekranu. Gamintoja tikina, kad prietaisai pasižymi ir profesionalia kamera, talpia įrenginio atmintimi ir stilingu dizainu.

„MateBook D 16“ – 16 colių nešiojamasis kompiuteris

„Huawei“ taip pat pristatė nešiojamąjį kompiuterį „MateBook D16“. Šio prietaiso privalumas – itin kokybiškas 16 colių „FullView“ ekranas. Be to, šis modelis veikia itin efektyviai ir išsiskiria savo techninių parametrų galingumu. Kompiuteryje įdiegtas 12 kartos procesorius, kurio TDP rodiklis siekia 40 W.

Nauji „Huawei“ įrenginiai
Nauji „Huawei“ įrenginiai
© Bendrovės archyvas

„Huawei“ žada, kad „Matebook D 16“ įdiegta pažangi failų valdymo sistema ir patogus paieškos procesas, kurio sklandų veikimą užtikrina dirbtinio intelekto sprendimai, todėl failų perkėlimas iš kelių skirtingų prietaisų nesukels jokių rūpesčių.

„FreeBuds Pro 2“ – itin didelės raiškos belaidės ausinės

Stambule „Huawei“ pristatė ir išmaniąsias ausines „FreeBuds Pro 2“, kurios išsiskiria pažangia garso kokybe, paremta dviejų kilpų sistema.

„Išskirtines klausymosi patirtis užtikrina ausinėse integruoti modernūs garsiakalbiai, skirti perteikti žemus ir aukštus dažnius. Lyginant su ankstesniais ausinių modeliais, naujosios „FreeBuds“ ausinės triukšmą slopina net 15 proc. geriau ir sumažina jį iki 47 decibelų. Ausinės turi tris dinaminio garso optimizavimo algoritmus, todėl garsumo pokyčius nustato realiuoju laiku. Be to, įrenginio algoritmai įvertina individualius ausies struktūros skirtumus bei pagal tai reguliuoja garsą. Šis įrenginys lengvai prijungiamas prie bet kurios išmaniojo telefono operacinės sistemos, todėl aukštos kokybės klausymosi patirtys bus prieinamos įvairių prekės ženklų naudotojams Lietuvoje“, – skelbiama pranešime.

Nauji „Huawei“ įrenginiai
Nauji „Huawei“ įrenginiai
© Bendrovės archyvas

Be jau aprašytų įrenginių, „Huawei“ taip pat pristatė ir kitus prietaisus: sulankstomąjį telefoną „Mate Xs 2“, nešiojamąjį kompiuterį „Matebook 16s“ ir pirmąją elektroninio rašalo planšetę „MatePad Paper“.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą LOGIN.LT turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Svarbiausios naujienos ir komentarai iš LOGIN.LT –
kiekvieną savaitę tiesiai į el. paštą!