E. Muskas trečiadienį pradėjo apklausą tviteryje, sekėjų klausdamas, ar paskyros, „kurios nepažeidė įstatymų arba nevykdė brukalų siuntimo“, turėtų būti grąžintos į šią platformą, rašo BBC. Dauguma, 72,4 proc. dalyvavusiųjų apklausoje, arba 3,1 milijonas vartotojų nubalsavo taip.

Jau anksčiau E. Muskas atkūrė buvusio JAV prezidento Donaldo Trumpo paskyrą, tik pats D. Trumpas kol kas neparodė noro atkurta paskyra naudotis, jis teigė, kad „nemato tam jokios priežasties“.

„Žmonės pasisakė. Amnestija prasidės kitą savaitę“, – tviteryje įrašu pasidalino E. Muskas. Platformoje jis pats turi 118,7 milijoną sekėjų.

Taip pat jis pavartojo ir lotynišką frazę, reiškiančią, kad „žmonių balsas yra Dievo balsas“.

E. Muskas nedetalizuoja, kaip amnestijos procesas bus vykdomas. Anksčiau jis tvirtino, kad apribotos paskyros nebus atkurtos tol, kol nebus paskirta turinio moderavimo taryba.

Muskas sugrąžino Trumpo „Twitter“ paskyrą
Muskas sugrąžino Trumpo „Twitter“ paskyrą

E. Muskas ne per seniausiai pabaigė „Twitter“ įsigijimo už 44 mlrd. dolerių sandorį, nuo tada jis atleido pusę iš čia dirbusių 7500-ų darbuotojų, vėliau dalį priėmė atgal, bet po to kai kurie skelbėsi, kad vėliau buvo atleisti ir dar kartą. Verslininkas elektroniniu paštu iš darbuotojų pareikalavo ilgų valandų ir sunkaus darbo.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą LOGIN.LT turinį.
(3 žmonės įvertino)
3.6667