„Delfi diena“ vedėjas Titas Atraškevičius su „Delfi TV“ operatoriumi Robertu Narmontu kalbėjosi apie naujausias tendencijas išmaniųjų įrenginių rinkoje ir ką gali pasiūlyti gamintojai.

R. Narmontas teigia, kad visiems išmaniųjų technologijų gerbėjams tai viena svarbiausių parodų metuose, kurioje gamintojai pristato savo visas naujienas.

„Kiek anksčiau „Samsung“ išleido savo naujausią „Galaxy S24“ seriją ir šiais metais labiausiai susitelkė į dirbtinį intelektą. Aš, kaip „Delfi TV“ operatorius, visada išmaniuosiuose telefonuose akcentuoju kameras, taigi tai yra labai įdomus gamintojo sprendimas“, – sako R. Narmontas.

Robertas Narmontas

Pasak jo, tos funkcijos, kurias dabar siūlo „Samsung“ dirbtinis intelektas, išmaniuosiuose telefonuose egzistuoja jau bent penkerius metus.

„Tokias funkcijas turi tokios nuotraukų redagavimo programėlės kaip „Google Photos“, „Snapseed“, „Adobe Photoshop Lightroom“ ir kt. Tačiau dirbtinis intelektas dabar yra ant bangos, taigi, visi gamintojai nori pasigirti, kad jų įrenginys yra su dirbtiniu intelektu“, – pastebi pašnekovas.

Iš visų draugų ir pažįstamų operatorius teigia sulaukiantis vienintelio klausimo – kuris išmanusis telefonas geriausiai fotografuoja ir filmuoja?

Samsung Galaxy S24 Ultra

„Norėčiau išskirti naujausią „iPhone 15 Pro Max“, kurį labai dažnai naudoju laidų filmavimui. Tiems, kam įdomu, kaip filmuoja šis išmanusis telefonas, galite pažiūrėti kolegės Kristinos Pocytės laidas „Ar galiu užeiti?“. Dauguma laidų filmuotos su šiuo išmaniuoju telefonu“, – dalijasi R. Narmontas.

Anot jo, kol kas „iPhone“ išmanieji telefonai vis dar yra patikimiausi filmavimui, nors fotografavimui operatorius jų nesirinktų.

OnePlus 12
„Jie fotografuoja gerai, bet „Android“ išmanieji telefonai fotografuoja dar geriau ir įdomiau. Vienas iš tokių – „OnePlus 12“ išmanusis telefonas, kuris turi „Hasselblad“ kameros technologiją. Tai naujas ir labai įdomus aparatas, kuris irgi netrukus pasirodys Lietuvoje. Nuotraukos pavyksta labai gražios ir natūralios“, – pastebi profesionalas.

Jis išskiria ir trečią populiariausią išmaniųjų telefonų gamintoja Lietuvoje – „Xiaomi“.

Xiaomi 13T Pro

„Šis gamintojas gamina ir pigius, ir brangius išmaniuosius telefonus. Parodoje „Mobile World Congress 2024“ jis pristatys patį inovatyviausią mobiliosios fotografijos įrenginį. Tai greičiau bus ne telefonas, o kamera su telefono funkcijomis“, – teigia R. Narmontas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją