Kviečia pasimatuoti tūkstantinę auditoriją
Eilę metų LOGIN festivalio scenoje pasirodo pasaulinio garso pranešėjai: mokslininkai, išradėjai, kontraversišku požiūriu, neįtikėtinomis idėjomis planetą drebinančios asmenybės. O ir dalyvius legendinis festivalis skaičiuoja nebe šimtais, o tūkstančiais. Konferencija metams bėgant gavo festivalio pavadinimą, nes pritraukia net 7 000 dalyvių, keičiančių žaidimo taisykles, pažangiai mąstančių, technologijų naujoves išmanančių ir žinių ištroškusių žmonių. Drąsiausius studentus pasimatuoti tokią auditoriją kviečia Lietuvos mokslo taryba (LMT).
Šiemet jau 19-ąjį kartą LOGIN kvies plačiomis akimis žvelgti į šiuolaikinį pasaulį, įsigilinti į technologijų pažangos sukeliamus pokyčius ir kliūtis, pasisemti įkvėpimo (arba išsigąsti) iš inovacijų pionierių ir jų protu nesuvokiamų šiuolaikinio pasaulio įžvalgų, patyrinėti idėjas, kurios gali nuvesti prie pirmojo vienaragio, ir pažvelgti į tai, kas laukia ateityje.

LMT siūlo bakalauro, magistro, doktorantūros ir vientisųjų studijų studentams dalyvauti konkurse „Mokslo mikrofonas“ ir laimėti galimybę skaityti pranešimą LOGIN 2025. „Mokslo mikrofonas“ yra jau antrus metus LMT organizuojamas konkursas, skatinantis įvairių studijų sričių iš Lietuvos ar užsienio mokslo ir studijų institucijų dalytis įkvepiančiomis idėjomis, kelti svarbius klausimus bei įtraukti klausytojus.
Pasak LMT Mokslo ir verslo bendradarbiavimo skyriaus vadovės dr. Linos Kisielės, „Mokslo mikrofonas“ yra puiki proga studentams ne tik išbandyti save, ugdyti viešojo kalbėjimo įgūdžius ir kūrybiškai perteikti savo mokslines įžvalgas. Konferencijos scena taip pat atveria duris mokslo idėjoms ir leidžia jomis sudominti naujas auditorijas.
Paraiškų laukia iki balandžio 4 dienos
Pernai konkurse vienodą komisijos balsų skaičių surinko du studentai, tad jie abu ir gavo progą skaityti savo pranešimus LOGIN scenoje. Vilniaus universiteto studentė Lukrecija Žuromskaitė dalinosi savo tyrimu ir įžvalgomis apie „gap year“ bei galimybes „pasimatuoti“ karjeros pertrauką ne tik po studijų, bet ir vėlesniuose karjeros etapuose. Mykolo Romerio universiteto studentas Saulius Andrukonis LOGIN dalyviams pristatė savo požiūrį apie pasitikėjimą ir tikėjimą mokslu.
Visi studentai, svajojantys prieš daugiatūkstantinę auditoriją dalintis savo idėjomis, kviečiami iki balandžio 4 dienos dalyvauti konkurse. Dalyvis turi užpildyti anketą, kurioje nurodys savo idėjos ar temos pavadinimą, papasakos, kuo jo idėja aktuali ir ypatinga bei kokią žinutę studentas siekia perduoti klausytojui. Taip pat nurodoma studijų kryptis, institucija ir kontaktiniai duomenys. Be to, konkurse dalyvaujančio studento prašoma atsiųsti iki trijų minučių trukmės vaizdo pristatymą apie savo temą. Konkurso anketą ir daugiau informacijos rasite čia. Talentingiausi pirmojo etapo dalyviai gegužės 2 d. turės galimybę gyvai pristatyti savo pranešimą LMT ir LOGIN komisijai. Konkurso laimėtojas bus pakviestas skaityti pranešimą LOGIN 2025 scenoje. Šiemet konferencija vyks gegužės 29–30 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO.

LOGIN – didžiausias, turtingiausias turiniu ir, ko gero, drąsiausias inovacijų susitikimas Baltijos šalyse. Organizatoriai pavadino jį festivaliu, nes kasmet pritraukia daugiau kaip 7 000 dalyvių, keičiančių žaidimo taisykles, pažangiai mąstančių, technologijų naujoves išmanančių ir žinių ištroškusių žmonių. Jau 19-ąjį kartą bus siekiama plačiomis akimis žvelgti į šiuolaikinį pasaulį, įsigilinti į technologijų pažangos sukeliamus pokyčius ir kliūtis, pasisemti įkvėpimo iš inovacijų pionierių, tyrinėti idėjas, kurios gali nuvesti prie pirmojo vienaragio, bei pažvelgti į tai, kas laukia ateityje. Didieji šių metų LOGIN partneriai – medicinos centrai Northway, Citadele bankas, technologijų platintojas Baltijos šalyse ACC Distribution, VšĮ Inovacijų agentūra, draudimo bendrovė Balcia. Daugiau informacijos ČIA.