2022 m. birželio 28 d. 10:12 REKLAMA

Tarptautinėje projektų vadovų konferencijoje – tvarumo ir inovacijų projektai statybų sektoriuje

  • PM&PMO Conference BRIDGE
Tarptautinėje projektų vadovų konferencijoje – tvarumo ir inovacijų projektai statybų sektoriuje
© Organizatorių nuotr.

Tarptautinė projektų vadovų konferencija „PM&PMO Conference BRIDGE“ skiria dėmesį tvarių projektų įgyvendinimui statybų sektoriuje. „Tvarūs statiniai ir tvariai įgyvendinti statybų projektai jau yra šių dienų realybė“, – sako Liudas Galdikas, UAB „Be-Live“ BIM/VDC vadovas. UAB „Be-Live“ yra pažangi statybų kompleksinio konsultavimo komanda, skaidriai ir kokybiškai kurianti tvarią aplinką bei diegianti „6D” technologiją. Įdiegus pastatų poveikio skaičiavimus, energetinį modeliavimą, pasiekiamas aukštesnis rezultatas – kokybiški tvarūs pastatai. Projektai įgyvendinami naudojant tradicinius ir „Agile“ metodus priklausomai nuo projekto etapo, o duomenų surinkimas ir analizė tampa ypač svarbia proceso dalimi priimant sprendimus. L. Galdikas turi daugiau nei 10 metų patirtį projektuojant ir įgyvendinant tvarius projektus, šia patirtimi pasidalins skaitydamas pranešimą „6D – darnus dizainas ir duomenų svarba“ konferencijoje rugsėjo mėnesį.

UAB „NorDan“ – Mažeikiuose veikianti aliuminio ir uPVC langų bei durų sistemų gamintoja, Norvegijos įmonių grupės „NorDan Gruppen AS“ dalis. Įmonė yra oficialus konferencijos „PM&PMO Conference BRIDGE 2022“ rėmėjas.

2019 m. įmonių grupė „NorDan“ pristatė pirmąjį rinkoje 3D spausdintą langą iš biokompozito, skirtą komerciniam naudojimui. „Tvarumas, skaitmenizacija ir kokybės vadyba – tai pagrindinės strateginės kryptys, kuriomis savo veiklą pastaruosius kelerius metu grindžia įmonių grupė „NorDan“. Švedijos padalinio įgyvendintas 3D lango spausdinimas tapo svarbiu praktiniu įrodymu, kaip rimtai yra dirbama minėtomis kryptimis. Projektas leido mokytis ir taikyti naujausias technologijas bei modernias medžiagas, siekiant efektyviau naudoti išteklius, mažinti atliekų kiekį ir taip patenkinti augančius klientų tvarumo reikalavimus.“, – sako UAB „NorDan“ vadovas Giedrius Žilėnas.

„NorDan“ komanda neabejoja, kad projektas nebūtų sėkmingai įgyvendintas be projektų valdymo kompetencijų – sistemingai taikomų kokybės valdymo priemonių bei metodų. Pasitelkus „Agile“ metodologiją, projektas buvo suskirstytas į smulkesnius etapus, kurių metu taikytas kokybės valdymo ciklas PDCA (angl. „Plan, Do, Check, Act/Adjust“). Išsamiau apie projekto eigą ir jo valdymą žiūrėkite: NorDan AB has been awarded the Quality Sustainability Award 2020 - YouTube, o su „NorDan“ atstovais turėsite galimybę pabendrauti konferencijoje.

Konferencija „PM&PMO Conference BRIDGE 2022“ vyks rugsėjo 22 d. Kitą dieną su gyvo renginio bilietu bus galima apsilankyti „Danske Campus“ ir iš arti susipažinti su ofisų kompleksu, kuris įgyvendintas pritaikant žalias technologijas ir siekiant, kad darbuotojai dirbtų aplinkai draugiškoje aplinkoje. „Danske Bank AS Lietuvos filialas” jau antrus metus yra pagrindinis konferencijos partneris ir rėmėjas.

Iki liepos 1 dienos vis dar galite įsigyti bilietus palankesnėmis kainomis čia.

Naujausią informaciją galite sekti konferencijos puslapyje, LinkedIn ir Facebook paskyrose.


Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą LOGIN.LT turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Svarbiausios naujienos ir komentarai iš LOGIN.LT –
kiekvieną savaitę tiesiai į el. paštą!