UAB „NorDan“ – Mažeikiuose veikianti aliuminio ir uPVC langų bei durų sistemų gamintoja, Norvegijos įmonių grupės „NorDan Gruppen AS“ dalis. Įmonė yra oficialus konferencijos „PM&PMO Conference BRIDGE 2022“ rėmėjas.

2019 m. įmonių grupė „NorDan“ pristatė pirmąjį rinkoje 3D spausdintą langą iš biokompozito, skirtą komerciniam naudojimui. „Tvarumas, skaitmenizacija ir kokybės vadyba – tai pagrindinės strateginės kryptys, kuriomis savo veiklą pastaruosius kelerius metu grindžia įmonių grupė „NorDan“. Švedijos padalinio įgyvendintas 3D lango spausdinimas tapo svarbiu praktiniu įrodymu, kaip rimtai yra dirbama minėtomis kryptimis. Projektas leido mokytis ir taikyti naujausias technologijas bei modernias medžiagas, siekiant efektyviau naudoti išteklius, mažinti atliekų kiekį ir taip patenkinti augančius klientų tvarumo reikalavimus.“, – sako UAB „NorDan“ vadovas Giedrius Žilėnas.

„NorDan“ komanda neabejoja, kad projektas nebūtų sėkmingai įgyvendintas be projektų valdymo kompetencijų – sistemingai taikomų kokybės valdymo priemonių bei metodų. Pasitelkus „Agile“ metodologiją, projektas buvo suskirstytas į smulkesnius etapus, kurių metu taikytas kokybės valdymo ciklas PDCA (angl. „Plan, Do, Check, Act/Adjust“). Išsamiau apie projekto eigą ir jo valdymą žiūrėkite: NorDan AB has been awarded the Quality Sustainability Award 2020 - YouTube, o su „NorDan“ atstovais turėsite galimybę pabendrauti konferencijoje.

Konferencija „PM&PMO Conference BRIDGE 2022“ vyks rugsėjo 22 d. Kitą dieną su gyvo renginio bilietu bus galima apsilankyti „Danske Campus“ ir iš arti susipažinti su ofisų kompleksu, kuris įgyvendintas pritaikant žalias technologijas ir siekiant, kad darbuotojai dirbtų aplinkai draugiškoje aplinkoje. „Danske Bank AS Lietuvos filialas” jau antrus metus yra pagrindinis konferencijos partneris ir rėmėjas.

Iki liepos 1 dienos vis dar galite įsigyti bilietus palankesnėmis kainomis čia.

Naujausią informaciją galite sekti konferencijos puslapyje, LinkedIn ir Facebook paskyrose.