Pranešimus skaitys ir kiti tvarumo srities profesionalai. Vienas jų - Joel Carboni, “Green Project Management” prezidentas, 17 – kos Jungtinių Tautų tvarumo tikslų bendrakūrėjas. Apie tvarius projektus ir jų valdymą praktine patirtimi dalinsis SEB, Litgrid ir kitų organizacijų lyderiai bei ekspertai. Renginio stendų erdvėje bus galima susipažinti su projektų valdymo įrankiais bei skirtingomis jų mokyklomis. Konferenciją užbaigs KTU mokslininkė Inga Popovaitė, kuri dalinsis įspūdžiais bei išmoktomis pamokomis apie gyvenimą „Raudonojoje planetoje“ ir kaip šią patirtį galima pritaikyti komandinio darbo projektuose.

Atliepdami į šiuo metu itin aktualią tvarumo temą, organizatoriai nusprendė atsisakyti „dalyvio pasitikimo rinkinių“, pasirinkdami kitokį pasveikinimą - už kiekvieną nupirktą bilietą, kartu su socialiniais partneriais VŠĮ “Myliu mišką” pasodins po medelį. VŠĮ „Myliu mišką“ yra ne pelno siekianti organizacija, kurios pagrindinis tikslas - Lietuvos miškingo ploto didinimas. Įvairios įmonės ir pavieniai asmenys gali neutralizuoti savo sukuriamą CO2 skirdami paramą organizacijai, kuri už šias lėšas sodina miškus naujuose žemės plotuose ir įsipareigoja medelius prižiūrėti ateinančius 8 metus iki apsodintas plotas taps mišku. Viešosios įstaigos įkūrėjai ir partneriai turi 17 metų patirtį miškų sodinime Lietuvoje, Skandinavijoje, Vokietijoje ir Austrijoje.

Vieno žmogaus CO2 pėdsakas Lietuvoje sudaro apie 4,89 tonų per metus, o šiam neigiamam poveikiui neutralizuoti reikia pasodinti bent 27 medžius. Fotosintezės metu medžiai absorbuoja ore esantį CO2. „Siekiant užtikrinti tvarų CO2 kaupimą, rekomenduojame 1 tonos CO2pėdsaką kompensuoti sodinant bent 5,4 medžių“, - sako VŠĮ „Myliu mišką“ vadovas Julius Riepšas. Šių procesų metu organinė anglis užrakinama augaluose esančiuose kompleksiniuose junginiuose. Vidutiniškai, per visą savo gyvavimo laikotarpį iki medžio brandos amžiaus, kiekvienas pasodintas pagrindinių medžio rūšių hektaras miško, Lietuvoje absorbuos 605tonas CO2*.

Iki liepos 1 d. bilietus galite įsigyti palankesnėmis kainomis čia.

Naujausią informaciją galite sekti internetiniame puslapyje, LinkedIn ir Facebook paskyrose.

*Šaltiniai: LR Aplinkos ministerija, VŠĮ „Myliu mišką“.