2022 m. rugpjūčio 17 d. 11:36 REKLAMA

Rugsėjo 7 d. kalendoriuje - ESET kibernetinio saugumo konferencija

  • UAB NOD Baltic
Rugsėjo 7 d. kalendoriuje - ESET kibernetinio saugumo konferencija
© Organizatorių nuotr.

Visiems IT bei kibernetinio saugumo specialistams, įmonių vadovams bei saugumo entuziastams skirta kasmetinė konferencija ESET Security Day vyks jau 8 metus iš eilės ir rugsėjo 7 d. dalyvius pakvies į parodų ir kongresų rūmus Vilniuje - Litexpo. Šių metų tema - kibernetinis saugumas ir duomenų apsauga neeilinės situacijos metu.

Prieš dvejus metus COVID-19 pandemija atskleidė pažeidžiamumus, kai neišvengiamas skubėjimas dirbti nuotoliniu būdu tapo rimtu išbandymu daugelio įmonių atsparumui, tuo pat metu sudarant palankią terpę kibernetiniams nusikaltėliams. Netrukus saugumo specialistai pradėjo siųsti pavojaus signalus dėl karo Ukrainoje ir galimų didelių padarinių skaitmeninio saugumo srityje. Saugumo iššūkių kyla net ir dirbant įprastomis sąlygomis, tačiau dabartiniu krizės laikotarpiu Lietuvos įstaigoms gali tapti vis sunkiau juos įveikti.

Renginyje patyrę kibernetinio saugumo ekspertai dalinsis patirtimi ir įžvalgomis, ko reikėtų imtis, norint apsisaugoti. Aptarsime įvairių valstybės sektorių saugumo parengtį: viešojo sektoriaus atstovai supažindins su valstybės pasiruošimu atremiant kibernetines atakas, kalbėsime apie nevyriausybinių organizacijų svarbą bei hakerius Ukrainos kare. Paliesime edukacijos temą ir dar kartą priminsime, kad įmonės saugumas priklauso ne tik nuo geriausių sprendimų naudojimo, bet ir nuo darbuotojų kibernetinio saugumo žinių bagažo.

Konferencijoje išgirsite ir pamatysite net 17 kibernetinio saugumo naujienas pristatančių savo srities profesionalų: ESET Lietuva vadovą Tomą Parnarauską, NKSC Kibernetinio saugumo valdymo departamento direktorių Joną Skardinską, Yapily Informacijos Saugos vadovę ir Women4Cyber Lietuva narę Aušra Dilijonaitę, Ignitis grupės verslo atsparumo vadovą Edviną Kerzą, Kibernetinio saugumo ekspertą Marių Pareščių, Vilniaus planas Intelektualių sprendimų ir duomenų valdymo skyriaus vadovę Eglę Radvilę ir daug kitų.

Jūsų laukia ne tik įdomūs pranešimai, bet ir dvejos diskusijos, taip pat galimybė susipažinti su bendraminčiais: pasidalinti savo iššūkiais ir surasti geriausius sprendimus. Maloniems pašnekesiams su bičiuliais ir naujų pažinčių užmezgimui, sukursime patogia aplinką, pasirūpinsime kava ir užkandžiais.

Bilietai jau prekyboje, juos rasite ČIA. Laukiame Jūsų rugsėjo 7 d. Litexpo - Laisvės pr. 5, Vilniuje. Jei nepavyks ištrūkti iš darbo vietos - renginio transliaciją galėsite stebėti Delfi.lt portale.

Susipažinkite su renginio programa bei sekite naujienas: esd.eset.lt.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą LOGIN.LT turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Svarbiausios naujienos ir komentarai iš LOGIN.LT –
kiekvieną savaitę tiesiai į el. paštą!