Įžvalgomis apie tai, kokiais esminiais principais vadovautis, norint susikurti sėkmingus IT produktus renginiuose dalysis „Devbridge“ DevOps praktikų vadovas Marius Guobys, Front-end praktikų vadovas Žygimantas Jūrelė bei ilgametę patirtį turintis įmonės programuotojas Benas Radzevičius.

Nemokamų renginių ciklas Lietuvoje, įmonės „Devbridge“ biuruose, prasidės sausio 25 dieną (17 val.), Kaune (Juozapavičiaus pr. 11D), sausio 26 d. (17 val.) keliaus į Vilnių ( Žalgirio 112) ir sausio 31 d. kelsis į Varšuvą, kur vyks hibridinis renginys, rašoma pranešime spaudai.

IT įmonės „Devbridge“ technologijų direktorius Rimantas Benetis pabrėžia, kad kitais metais nepriekaištinga darbo kokybė ir gebėjimas klientams ne tik sukurti programinę įrangą, bet ir padėti išlaikyti aukštus verslo rezultatus bus svarbiausias faktorius IT įmonėms, norinčioms aktyviai konkuruoti dėl pasaulinių užsakymų. Sudėtingėja klientų verslo bei technologiniai iššūkiai, kuriuos reikia padėti specialistams įgyvendinti, auga ir gaminamų produktų svarba patiems klientams, todėl žinių bei gerųjų praktikų pasidalijimas yra itin svarbus technologijų sektoriaus profesionalams, norintiems būti žingsniu priekyje ir neatsilikti nuo naujausių šio sektoriaus tendencijų.

„Technologijų sektoriuje yra svarbu ne tik tobulėti kiekvienam specialistui individualiai, bet ir pasidalyti gerosiomis praktikomis už įmonės ribų, drąsiai atskleidžiant kaip kurti drąsius, pasaulį keičiančius technologinius produktus. Renginio metu gvildensime, kaip iš programuotojų perspektyvos teisingai įgyvendinti ir diegti testavimo principus organizacijoje. Aptarsime naujausias Front-end tendencijas, mikro Front-end sprendimus, kaip naujausios Front-end praktikos gali būti efektyviai integruotos į visos komandos darbą. Apžvelgsime DevOps praktikas ir aptarsime, kaip ištestuoti IT infrastruktūrą bei kaip užtikrinti IT sistemų tęstinumą, aukštą IT paslaugų kokybę, debesijos sprendimų efektyvumą ir pasidalysime asmenine patirtimi, su kuo kasdien susiduriame, kurdami pažangius IT produktus klientams, įsikūrusiems Šiaurės Amerikoje ir Vakarų Europoje“, – pranešimų temas apžvelgė technologijų direktorius.

„Devbridge“ yra privati programinės įrangos konsultacijų ir produktų kūrimo įmonė. Organizaciją šiuo metu vienija daugiau nei 700 narių profesionalų bendruomenė, dirbanti penkiose pasaulio šalyse (JAV, Kanadoje, Didžiojoje Britanijoje, Lenkijoje ir Lietuvoje). Įmonės strateginis siekis – padėti klientams žvelgti į verslo procesus per inovatyvių skaitmeninių produktų kūrimo prizmę. 2021 metų pabaigoje „Devbridge“ suvienijo programinės įrangos produktų inžinerijos ir paslaugų teikimo pajėgumus su pasauline milžine „Cognizant Softvision“ bei tapo jos dalimi. Pagrindinis kompanijos tikslas ir toliau išliks – kurti pažangiausią programinę įrangą ir taip suteikti neįkainojamus įrankius, padėsiančius sėkmingai augti pasaulinėms kompanijoms, industrijoms ir verslo organizacijoms.

Renginys nemokamas, tačiau registracija yra būtina. Į renginius Kaune ir Vilniuje bendrovė kviečia registruotis ČIA, o į hibridinį renginį Varšuvoje – registruotis ČIA.