Šių metų vasario 24 dieną Rusijos Federacija pradėjo plataus mąsto agresiją Ukrainos žemėje. Šis įvykis palietė visus Ukrainos žmonės ir jų kasdienybę.

„Likti? Išvažiuoti? Kautis? Dirbti? Kaip artilerijos ir raketų smūgiai paveikia komandos produktyvumą? Kaip suvaldyti 30-ies žmonių verslą karo metu? Labas vakaras, mes iš Ukrainos – kaip pirmomis karo savaitėmis organizavome GameJam... Visa tai ne šiaip žodžiai ar atsitiktiniai teiginiai – tai pranešimų temos, su kuriomis artimiau susipažinti galėsite jau netrukus. Ukrainos žaidimų kūrėjai organizuoja labdaringą interneto konferenciją „Žaidimų kūrimas krentant bomboms“ („Games Gathering: Gamedev Under Bombs“)“, – rašoma kvietime.

Konferencija
Konferencija
© Organizatoriai

Renginio tikslas – dalintis žiniomis apie Ukrainos kasdienybę su žaidimų kūrėjais ir žaidėjais iš kitų šalių, tiek su tais, kurie yra informaciniame vakuume, tiek ir su tais, kurie žino apie įvykius Ukrainoje, bet ne iki galo suvokia šios tragedijos gylį ir poveikį paprastiems Ukrainos žmonėms.

Šio renginio metu klausytojams žadama papasakoti dešimtis istorijų: apie darbą rūsyje kaukiant oro pavojaus sirenoms, apie iššūkius ir rūpestį darbuotojais kai į studijų patalpas ima kristi bombos, apie stebuklus išvežant iš šalies moteris ir vaikus, bei apie kūrėjus iškeitusius kūrybą į karybą.

„Games Gathering: Gamedev Under Bombs“ vyks balandžio 22-ą dieną, internetinių konferencijų platformoje „Pine“. Daugiau apie renginį sužinosite ir į jį užsiregistruosite čia.

Renginys nemokamas ir atviras visiems norintiems, tačiau renginio organizatoriai palieka teisę už bilietą susimokėti visiems tiems, kas nori paremti Ukrainoje esančius kolegas, bei jų kovą su agresoriumi.

Konferencija
Konferencija
© Organizatoriai
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą LOGIN.LT turinį.
(0 žmonių įvertino)
0