2022 m. sausio 26 d. 11:40

Didžiausias populiariosios kultūros renginys „Comic Con Baltics 2022“ – gegužės 21-22 d.

Didžiausias Baltijos šalyse populiariosios kultūros renginys „Comic Con Baltics“ Vilniuje vyks ketvirtą kartą – gegužės 21-22 d. Šiemet pajėgos sujungiamos su vaizdo žaidimų konventu „GameOn“.

Renginys vyks didžiausioje Lietuvoje, 16 000 kv. m. užimančioje, parodų erdvėje „Litexpo“. Svečiai čia nusikels į Holivudo pasaulį.

„Tik čia po milžinišku stogu išvysite žinomus pasaulinių TV ir kino projektų aktorius, jų kūrėjus, šiuolaikinius menininkus, komiksų bei originalių kostiumų kūrėjus, fotografijų erdves iš kino studijų.

„GameOn“ kompiuterinių žaidimų erdvėje lankytojai atras naujausius ir jau legendomis tapusius kompiuterinius žaidimus bei su jais susijusias technologijas: nuo inovatyvių sprendimų iki geriausios kompiuterinės įrangos, nuo virtualios realybės iki naujausių indie tipo žaidimų. Taip pat lankytojai galės stebėti bei dalyvauti e-sporto turnyruose, įsitraukti į parodomuosius mačus su žinomiausiomis Lietuvos pramogų pasaulio asmenybėmis, žaidimų konferencijas“, – žada organizatoriai.

Numatoma, kad renginio metu vyks diskusijos su pasaulinio garso įžymybėmis, veiks „GameOn“ žaidimų ir technologijų erdvė, kurioje bus galima išbandyti aibę naujausių kompiuterinių, indie ir retro žaidimų, karščiausių technologinių naujovių, stebėti ir dalyvauti e-sporto turnyruose, įsitraukti į parodomuosius mačus.

Taip pat vyks naujausių kino filmų pristatymai ir išskirtinės, dar niekur kitur nerodytos ištraukos, didžiausias Baltijos šalyse „cosplay“ konkursas, fotografijų, prekybinės erdvės ir kt.

Vienos dienos bilieto kaina prasideda nuo 15 eurų.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą LOGIN.LT turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Svarbiausios naujienos ir komentarai iš LOGIN.LT –
kiekvieną savaitę tiesiai į el. paštą!