2022 m. gegužės 16 d. 13:51

LOGIN konferencijoje pristatys tvarių partnerysčių įtaką inovacijoms

Jonė Sestakauskaitė
Jonė Sestakauskaitė

Kaip tvarumas ir partnerystės atskleidžia inovacijų galią? Į šį klausimą LOGIN konferencijoje atsakys „Neste“ tvarių partnerysčių vadovė Baltijos šalyse Jone Sestakauskaite.

J. Sestakauskaite yra Švedijos lietuvė, sukaupusi ilgametę partnerysčių kūrimo ir bendradarbiavimo stiprinimo su valstybinėmis, nevyriausybinėmis institucijomis bei verslo bendruomene patirtį. „Neste“ tvarių partnerysčių vadovė savo darbe koncentruojasi į ryšių užmezgimą su Baltijos šalių įmonėmis, norinčiomis sumažinti savo poveikį gamtai.

„Neste“ tikslas – sukurti sveikesnę planetą mūsų vaikams. Tai apima ir veiksmus, siekiant užtikrinti naftos tiekimą Suomijoje bei sumažinti Europos priklausomybę nuo Rusijos naftos, ir nuoseklų darbą su atsinaujinančios energijos šaltiniais. Greitai besikeičianti geopolitinė situacija rodo, jog istorija yra linkusi kartotis, ir dar labiau išryškina poreikį tvarumui, inovacijoms ir verslo partnerystėms“, – sako ji

J. Sestakauskaite birželio 3 d. 9 val. 20 min. LOGIN konferencijos A scenoje skaitys pranešimą apie tai, kaip skirtingų sričių verslo bendradarbiavimas skatina žiedinę ekonomiką bei atveria naujas galimybes įmonėms.

Iki šiol „Neste“ Baltijos šalyse užmezgė partnerystes su tokiomis įmonėmis kaip „HRX”, „Paulig“, „Omniva“, „Hesburger“ ir kitomis. Per 2021 m. Baltijos regione buvo sutaupyta iki 176 726 kg šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijų per „Neste MY Renewable Diesel“ gyvavimo ciklą, lyginant su dyzelino iš iškastinių žaliavų naudojimu.

Siekdama klimato tikslų, „Neste“ daug dėmesio skiria atsinaujinančių, mažai taršių ir žiedinių sprendimų kūrimui transporto sektoriui, miestams, aviacijai, taip pat chemijos ir plastiko pramonei. Kompanija yra įsipareigojusi padėti įmonėms tapti tvaresnėmis, mažinant emisijų kiekį ir priklausomybę nuo žaliavinės naftos bei spartinant žiedinę ekonomiką.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Svarbiausios naujienos ir komentarai iš LOGIN.LT –
kiekvieną savaitę tiesiai į el. paštą!