Rankinio apdovanojimai. Foto / LTOK
Nuotrauka: LTOK
Aistė Mažeikaitė

Stiprus gerbėjų palaikymas „HC Garliavai“ padėjo pasiekti pergalę finale

Alytuje šeštadienio popietę vyko Olimpinė diena, kurios metu paaiškėjo Lietuvos mokyklų žaidynių finalų nugalėtojai. Į šį renginį susirinko daugiau nei keli šimtai moksleivių iš visos Lietuvos. Jie varžėsi tarpusavyje tinklinio, stalo teniso, krepšinio, kvadrato, šaudymo ir rankinio rungtyse.

Finaliniame rankinio varžybų etape dėl nugalėtojų titulo merginų grupėje kovojo trys stipriausios komandos iš Garliavos (Kauno r.), Pasvalio ir Alytaus. Po įnirtingos kovos pirmoji vieta atiteko Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos merginų komandai. Nugalėjusios komandos kapitonė Ieva Urnikytė sakė, kad pergalė finale buvo netikėta.

Rankinio apdovanojimai. Foto / LTOK
Rankinio apdovanojimai. Foto / LTOK
© LTOK

„Labai džiaugiamės pergale. Tikrai nesitikėjome užimti pirmosios vietos“, – šypsenos neslėpė komandos kapitonė Ieva.

Merginų rankinio varžybose vicečempionių titulas atiteko žaidynių šeimininkėms – Alytaus Putinų gimnazijos moksleivėms, o bronzos medalis iškeliavo į Pasvalio Petro Vileišio gimnaziją.

Rankinis – tai komandinis žaidimas, įtrauktas į Lietuvos mokyklų žaidynių programą. Rankinio aikštelėje dvi komandos siekia pelnyti kuo daugiau įvarčių, įmetant kamuolį į priešininkų vartus. Aikštėje vienu metu žaidžia po septynis kiekvienos komandos žaidėjus.

Apie projektą

Rankinio apdovanojimai. Foto / LTOK
Rankinio apdovanojimai. Foto / LTOK
© LTOK

Lietuvos mokyklų žaidynės – tai masiškiausias sporto renginys Lietuvoje, kuriame dalyvauja per 200 tūkst. moksleivių iš daugiau nei 1000 Lietuvos mokyklų. Į žaidynių programą įtrauktos net 24 sporto šakos: nuo legendinių estafečių „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs“ iki olimpinių sporto šakų – lengvosios atletikos ar krepšinio. Projekto tikslas – per sportą ugdyti sveiką, atsakingą ir pilietišką jauną žmogų. Projektą globoja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. „Lietuvos mokyklų žaidynių“ laida rodoma kiekvieną šeštadienį 9.30 val. per TV6 kanalą.

Žaidynes organizuoja Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos neformaliojo švietimo centras ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK).

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Žaidynių rėmėjas:
Žaidynių organizatoriai: