Žygis
Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras

Kačerginės ir Karklinių bendruomenės nariai žygiavo „Šaltinių taku“

Balandžio 23 d. Kauno r. Kačerginės daugiafunkcis centras pakvietė svečius iš Vilkaviškio rajono Karklinių universalaus daugiafunkcio centro į sveikatingumo rytmetį šiaurietiško ėjimo lazdomis „Šaltinio taku“.

Kačerginės daugiafunkcio centro pavaduotoja ugdymui Dovilė Mikuckienė supažindino su šiaurietiško ėjimo technika ir „Šaltinio taku“, kuriuo žygiuojant atsiveria nuostabūs vaizdai žvelgiant į Nemuną.

Dalyviai įveikę 5 km atstumą bendrai susėdo prie vaišių stalo atsigerti šiltos arbatos ir pasivaišinti skania koše, kurią paruošė virėja Birutė Matukienė, bei pasidalinti nuostabiais įspūdžiais. Pasivaikščiojimas šiaurietišku ėjimu po nuostabią gamtą – tai ne tik fizinis aktyvumas, bet ir nuostabus atsipalaidavimas.

Kauno r. Kačerginės daugiafunkcis centras, bendradarbiaudamas su Vilkaviškio rajono Karklinių universalaus daugiafunkcio centro darbuotojais, aptarė ateities bendradarbiavimo planus.

Žygį organizavo Kauno r. Kačerginės daugiafunkcio centro sporto ir sveikatos veiklos organizatorius Martynas Karpavičius.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Žaidynių rėmėjas:
Žaidynių organizatoriai: