Kaip praneša tarnybos atstovai, sausio 25 d. 10.06 val. gautas pranešimas, kad Nemenčinės seniūnijoje, Sklėriškių kaime, Vilniaus rajone, iš šalikelės griovio į kelią iššoko šuo ir pateko į važiuojančio automobilio „Škoda“ variklio skyrių.

Gelbėjimo operacijai vadovavęs Vilniaus PGV 7-osios komandos budinčios pamainos vadas Konstantin Soldatenko pasakojo, kad biglio veislės šuniukas iššoko iš šalikelės į kelią ir atsidūrė už tuo metu važiavusio automobilio priekinio bamperio grotelių.

„Atvykę į įvykio vietą nukirpome automobilio groteles, bet vis tiek negalėjome nelaimėlio išlaisvinti. Teko su hidrauline įranga pjauti dalį bamperio, nuleisti jį į apačią, tai padėjo jį išvaduoti. Biglis truputį šlubavo, apžiūrėjus jį, akivaizdžių kojos lūžių nepastebėjome“, – pasakoja K. Soldatenko.
Ugniagesių išgelbėtas biglis

Kaip rašoma tarnybos feisbuko įraše, šuniuką ugniagesiai gelbėtojai apdengė apklotu, prikapoję eglišakių įrengė jam guolį, kuriame jis galėjo sušilti. Biglis buvo su odiniu antkakliu, spėjama, pabėgęs iš namų.
Tarnybos atstovai patvirtina, kad apie išgelbėtą šuniuką pranešta gyvūnų globos organizacijai.
Ugniagesių išgelbėtas biglis

Nors ugniagesiams ne kasdien tenka skubėti į pagalbą šunims, šiemet sulaukta ir daugiau pranešimų apie bėdoje atsidūrusius keturkojus.

Sausio 1 dieną gautas pranešimas apie Pakruojo rajone, Geručių kaime į siloso duobę įkritusį šunį. Atvykus paaiškėjo, kad šuo įkritęs tarp dviejų betono plokščių.

Gelbėtojai nusileido pas gyvūną panaudoję ištraukiamas kopėčias ir šuo buvo iškeltas.