Pažintis su augintiniais: kolegos džiaugėsi bendravimu kartu su savo gyvūnais

Kompanijos „Purina“ atnaujinta gyvūnų vedžiojimo aikštelė Vilniaus Žirmūnų mikrorajone jau kurį laiką yra tapusi bendruomenės susibūrimo vieta. Draudimo bendrovės „Gjensidige“ darbuotojai pasirinko šią vietą savo renginiui „AU AU diena“. Visą savaitę kolegos rinko aukas gyvūnų prieglaudai „Tautmilė“, o šią iniciatyvą užbaigė smagiu renginiu šunims ir jų savininkams.
Pažintis su augintiniais: kolegos džiaugėsi bendravimu kartu su savo gyvūnais
© Vilius Kavaliauskas

Sandra Ringytė, „Gjensidige“ rinkodaros projektų vadovė, pasakoja, kad įmonės darbuotojai reguliariai prisideda prie socialinių projektų, kiekvieną kartą skatindami vieni kitus padėti tiems, kuriems pagalbos reikia labiausiai. Šį kartą kolegos nusprendė padėti beglobiams gyvūnams.

„Tokie renginiai suburia. Įmonėje dirba daug žmonių, visi yra orientuoti į savo darbą ir kartais pamiršta tarpusavyje bendrauti ar neturi galimybės susipažinti. Po tokių renginių kolegos grįžę į darbą toliau bendrauja tarpusavyje, dalinasi savo įspūdžiais ir pastebėjimais“, – sakė Sandra.

Ji biure sėdi šalia kolegės, kuri augina haskių veislės šunį. „Apie jį žinau beveik viską, kiekvieną dieną aptariame, ką jis veikė, kokią išdaigą iškrėtė. Labai smagu, kai ji pasidalina smagiomis istorijomis ir nuotykiais,“ – šypsojosi kolegė.

Renginio metu darbuotojai su augintiniais varžėsi „Friskies Picnic“ šunų užkandžių take. Šio žaidimo metu augintinis turėjo kuo greičiau įveikti trasą nepasidavęs pagundai pasimėgauti užkandžiais.

„Gjensidige“ skaitmeninės rinkodaros vadovė Ieva Švedaitė, auginanti dvejų metų Ramzį, pasakoja, kad šis renginys jai yra puiki proga kitomis akimis pažvelgti į kolegas.

„Labai smagu pamatyti, kas kokius gražuolius augina namuose, tai padeda pažinti kolegas. Iškart, net koridoriuje susitikęs, gali pasikalbėti apie augintinius, įspūdžius. Man tai labai smagu,“ – tvirtino Ieva.

Kompanija „Purina“ skatina įmones ir jų darbuotojus organizuoti augintinių dienas, kurių metu kolegos ne tik linksmai praleidžia laiką, bet ir atsipalaiduoja, dalinasi geromis emocijomis bei artimiau susipažįsta vieni su kitais.

„Gjensidige“ Verslo klientų departamento vadovas Rimtas Vaitkunskas, auginantis Šiba inu veislės patinėlį Dašį, tiki, jog tokių renginių vyks ir ateityje.

„Pirmą kartą dalyvauju tokiame renginyje kartu su kolegomis. Net nežinojau, kad dalis čia susirinkusių žmonių augina šunis, todėl labai džiaugiuosi sutikęs bendraminčių. Norėčiau, kad tokie susitikimai vyktų dažniau,“ – kalbėjo Rimtas.

Jis pasidžiaugė, kad įmonės darbuotojai dalyvauja visuomeninėje veikloje. „Toks bendravimas paskatina kolegas šiek tiek kitaip galvoti apie tai, kas vyksta aplinkui mus. Kai gyvenimas sukasi apie darbą ir namus, atrodo, kad viskas yra gerai, bet iš tiesų yra sričių, kuriose mūsų pagalba labai reikalinga. Manau, kad socialinė atsakomybė įgis vis daugiau svarbos,“ – sakė kolega.

Klientų aptarnavimo telefonu skyriaus vadovas Justas Berželionis, auginantis keturių mėnesių biglį Spaikį, pasakoja, kad jam ypač
smagu, jog į renginį atvyko ir tie kolegos, kurie kol kas augintinio neturi, bet myli gyvūnus.

„Vienareikšmiai šį renginį vertinu labai teigiamai. Malonu stebėti, kaip visi tarpusavyje bendrauja. Kolegos gali atitolti nuo kasdienių darbų ir rūpesčių, šnekėtis tarpusavyje ne tik apie profesinius reikalus, bet ir apie augintinius, pomėgius. Tai yra nuostabus dalykas,“ – sakė Justas.

Net pasibaigus pagrindiniam renginio iššūkiui, „Friskies Picnic“ pagundų takui, kolegos neskubėjo skirstytis namo. Augintiniai draugiškai dūko vieni su kitais, kolegos dalinosi savo ir augintinių nuotykiais bei planavo kitus renginius, kurių metu surinktos lėšos galėtų palengvinti beglobių gyvūnų kasdienybę.

Užsakymo nr.: PT_75482813

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Mano letena

Palangoje su šunimis poilsiaujantys piktinasi: kodėl mes turime degintis su nudistais? (272)

Palangoje su šunimis poilsiaujantys piktinasi: kodėl mes turime degintis su nudistais?
Daugelyje Palangos paplūdimių vis dar draudžiama vedžioti šunis, tačiau vieta, kur leidžiama, ne kiekvienam priimtina – teks vaikščioti nudistų pamėgtame pajūrio ruože.

Joniškietės katė linksmina internautus: tokia pikta, kad net juokinga (17)

Joniškietės katė linksmina internautus: tokia pikta, kad net juokinga
„Nekenčiu visko, kas juda, o kas nejuda – pajudinu ir nekenčiu.“ Turbūt daugeliui yra tekę matyti memus su pasipiktinusio katino nuotrauka, kurią lydi juokingos, jo nepasitenkinimą gyvenimu atspindinčios frazės. Paniuręs katinas (angl. grumpy cat) internautus linksmino nuo 2012 metų, tačiau nuo šiol turime dar piktesnę katę, o ši – iš Joniškio!

Šuns sužalotos moters artimieji tikisi teisybės (16)

Šuns sužalotos moters artimieji tikisi teisybės
Ukmergėje neseniai nutikęs incidentas, kai agresyvus kaimynų šuo užpuolė ir sužalojo garbaus amžiaus gyventoją, visiškai palaužė moters sveikatą. Ji nebegali gyventi be vaistų, priversta važinėti pas medikus. Maža to, neteko savo mylimo augintinio.

Kodėl neklauso šuo? (5)

Kodėl neklauso šuo?
Šeimininko skundas dėl šuns „selektyvaus klausymosi“ – anokia naujiena. Šuo negirdės, kai visa gerkle jį kviesite ateiti, tačiau puikiai sureaguos į žodį „skanėstas“, nors tas bus pašnibždomis ištartas kitame kambaryje. Tačiau ką atrankinis klausymasis reiškia iš tiesų?

Paplūdimiai, į kuriuos galite eiti kartu su augintiniais: Klaipėdoje nelegalios nudistės deginsis su šunimis (30)

Paplūdimiai, į kuriuos galite eiti kartu su augintiniais: Klaipėdoje nelegalios nudistės deginsis su šunimis
Atšilus orams sunku išmesti iš galvos mintis apie poilsį, saulę ir jūrą. Mokslo metai baigėsi, prašymas atostogoms parašytas ir... beliko rasti svarbiausius šeimos narius priimančią vietą. Domimės, į kuriuos paplūdimius galima atvykti kartu su augintiniu.

Gyvenimas per karščius Lietuvos zoologijos sode: sunkiausia – arktiniam vilkui (2)

Gyvenimas per karščius Lietuvos zoologijos sode: sunkiausia – arktiniam vilkui
Tokios karštos dienos Lietuvoje tampa išbandymu ne tik žmonėms, bet ir gyvūnams. Seniausiame zoologijos sode Lietuvoje gyvūnai nuolat vėsinami šaltu vandeniu. Anot Lietuvos zoologijos sodo Plėšriųjų žinduolių skyriaus vedėjos Angelės Grebliauskienės, jei ne nuolatinė zoologijos sodo darbuotojų pagalba, kai kurie gyvūnai tiesiog neišgyventų.

Kaune dingo šeškas: susirūpinę šeimininkai prašo pagalbos (13)

Kaune dingo šeškas: susirūpinę šeimininkai prašo pagalbos
Antradienį popiet letena.lt pasiekė skaitytojų prašymas padėti surasti pasimetusį augintinį.

Su svarmeniu skandintas šuo – ne vienas: moteris įtaria, kad jos augintiniui nutiko kažkas panašaus (25)

Su svarmeniu skandintas šuo – ne vienas: moteris įtaria, kad jos augintiniui nutiko kažkas panašaus
Į DELFI redakciją kreipėsi kaunietė Audra, kurią sukrėtė neseniai šalies žiniasklaidą apskriejusi Torio istorija – šunelio, kartu su svarmeniu išplaukusio iš upės, kurioje buvo skandinamas. Moteris ragina istorijos nepamiršti, o iš jos pasimokyti ir saugoti savo augintinius. Panašioje situacijoje teko atsidurti ir jai pačiai, o tokio skausmo ji niekam nelinkėtų.

Panevėžyje miške rastas veislinis šuo į prieglaudą pristatytas jau antrą kartą (19)

Panevėžyje miške rastas veislinis šuo į prieglaudą pristatytas jau antrą kartą
Šiandien Paaiškėjo naujų faktų apie šeštadienį Panevėžyje išgelbėtą Berno zenenhundų veislės šunį. Kalytė jau nebe pirmą kartą papuola į Panevėžio gyvūnų globos draugijos prieglaudą Kaimiškyje.

Pasibaisėtinas konduktoriaus elgesys: jauną haskį išmetė iš traukinio (60)

Pasibaisėtinas konduktoriaus elgesys: jauną haskį išmetė iš traukinio
Prieš kelias valandas socialinius tinklus apskriejo žinia, kad Lentvaryje „Lietuvos geležinkelių“ darbuotojas iš traukinio išvarė šuniuką ir jį paliko vieną šalia judrių traukinio bėgių. DELFI pasidomėjo apie šį įvykį – kas iš tiesų nutiko ir ar šuo grįžo pas šeimininkus.

Savaitgalį sostinėje – neeilinės pramogos: vyks šunų šuolių į vandenį turnyras (2)

Savaitgalį sostinėje – neeilinės pramogos: vyks šunų šuolių į vandenį turnyras
Jau šį savaitgalį sostinėje miestiečius ir miesto svečius nustebins neeilinis renginys, skirtas šunims bei jų augintojams. Pirmą kartą Lietuvoje vyks pasaulyje itin populiarios varžybos keturkojams – šunų šuolių į vandenį turnyras „Šlapia Uodega”.

Kuršių mariose išgelbėtas nusilpęs stirniukas (1)

Kuršių mariose išgelbėtas nusilpęs stirniukas
Pareigūnai gavo pranešimą, kad Kuršių mariose tarp Smiltynės, Jachtklubo ir Naujosios perkėlos, palei krantą plaukia stirna, bando išlipti, rašoma pranešime spaudai.

Prabilo skandinto šunelio šeimininkas: papasakojo, kaip viskas buvo iš tiesų (135)

Prabilo skandinto šunelio šeimininkas: papasakojo, kaip viskas buvo iš tiesų
Kalbos apie šunelį Torį, kurį mėginta nuskandinti upėje su 6 kilogramų svarmeniu, netyla – žmogaus žiaurumo sukrėsta visuomenė laukia teisingumo įvykdymo. Tiesa, dalis drįsta spėti, kad augintiniu galėjo bandyti atsikratyti ir pats šeimininkas Saulius. DELFI pavyko su juo susisiekti ir išgirsti, ką šiuo metu jam tenka išgyventi bei kas vyko tą lemtingą rytą.

Socialiniuose tinkluose plinta kraupūs vaizdai: laukuose – du sužaloti stirniukai (29)

Socialiniuose tinkluose plinta kraupūs vaizdai: laukuose – du sužaloti stirniukai
Prasidėjusi šienapjūtė Lietuvoje pareikalavo pirmųjų aukų. Socialiniuose tinkluose plinta baisios nuotraukos, kuriose užfiksuoti šienaujant lauką sužaloti mažyčiai stirniukai.

Su svarmeniu ant kaklo skandintas šuo atsidūrė naujose rankose: paaiškėjo svarbių aplinkybių (103)

Su svarmeniu ant kaklo skandintas šuo atsidūrė naujose rankose: paaiškėjo svarbių aplinkybių
Prienų rajone skandinto šunelio Torio istorijoje ieškoma teisybės – policijos pareigūnai jau pradėjo tyrimą. Istorijai pamažu artėjant prie atomazgos laikinai gyvūną globojanti „Vyšnių sodo“ vadovė Monika Mužaitė pastebi didelę visuomenės ydą – daugybė žmonių suskubo viešai pasmerkti ir kaltinti šeimininką. Tokio interneto komentatorių teismo, anot jos, šeimininkas šiandien tikrai nenusipelno.